Majster strojnej výroby

EVPÚ a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
1 600 EUR/mesiacMzda je predmetom vzájomnej dohody a odvíja sa od plnenia definovaných požiadaviek.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novej výrobnej haly, s novými technológiami v Areáli ZŤS Dubnica nad Váhom ponúkame prácu pre skúseného Majstra strojnej výroby, ktorý bude zodpovedať za:

  • zabezpečovanie plynulého a bezchybného chodu zverenej časti strojnej výroby
  • plnenie produkcie v stanovených termínoch
  • riadenie a koordinovanie činností, pracovníkov za účelom plynulého chodu výroby, aktívne kroky na odstránenie prípadných prestojov
  • zabezpečovanie čo najhospodárnejšie využívanie náradia a strojného zariadenia,
  • aktívne podieľanie sa na procese neustáleho zlepšovania procesov vo výrobe, kvality
  • kontrola dodržiavania pracovnej, technologickej disciplíny, BOZP, PO

  • Práca na 1. zmenu
  • Pracovný čas 37,5 h/týždeň
  • Príspevok na dopravu do práce
  • Štvrťročný bonus za dochádzku
  • Príspevok zamestnávateľa do DDS
  • Finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • Moderné pracovné prostredie a technológie

Ďakujeme za prejavený záujem a kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

  • ​samostatnosť,
  • organizovanosť,
  • praktické skúsenosti s koordinovaním tímu,
  • asertivita, schopnosť komunikovať fakty a dávať spätnú väzbu​

Našou vášňou je výroba, výskum a vývoj, servis a obchod v oblastiach elektrokomponentov pre dopravu, mechatronických systémov, prúdových zdrojov a systémov obranného priemyslu. Zároveň sme odborníci v skúšaní v oblastiach elektrickej bezpečnosti, elektromagnetickej kompatibility, teplotných a klimatických skúškach, mechanických skúškach a skúškach krytia a stavebných výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Okšová
Tel.: +421910210194
E-mail: poslať životopis
ID: 4810482  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac