Skladník do Dubnice nad Váhom

EVPÚ a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 300 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od preukázaných schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novej prevádzky v Dubnici nad Váhom v areáli ZŤS hľadáme spoľahlivého a šikovného skladníka (kvôli práci s ťažšími bremenami je práca vhodná skôr pre mužov):

Hlavné zodpovednosti:
- za sklad hutného materiálu: vyloženie / príjem / zaskladnenie materiálu, príprava a výdaj pre jednotlivé pracoviská, zostatkový materiál po výrobe prijať a zaskladniť
- za sklad farieb: príjem / zaskladnenie (sledovať životnosť, dodržiavať ekológiu), výdaj na jednotlivé zákazky, zostatkový materiál po výrobe prijať a zaskladniť
- za sklad spotrebného materiálu: 2 x ROTOMAT – priebežné doplňovanie, výdaj spotrebného materiálu, nakladanie s opotrebovaným materiálom, brúsenie nástrojov, oprava náradia, strojov
- za sklad technických plynov: príjem / výdaj / priebežné doplňovanie
- za sklad hotových výrobkov: príprava výrobkov na expedíciu / do kooperácie
- za skladové zásoby
- za odpadové hospodárstvo: vývoz na stanovené miesto v rámci závodu ZŤS
- práca na jednu zmenu (predpoklad na dve zmeny po cca 1-2 rokoch)

• 37,5 hod. pracovný týždeň
• dochádzkový bonus vyplácaný štvrťročne
• príspevok na dochádzanie do práce
• extra deň voľna pri narodení dieťaťa a pri svadbe
• príspevok pri narodení dieťaťa
• finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona v hodnote 5€ na deň
• odmeny pri pracovných jubileách
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• možnosť kariérne rásť a rozvíjať sa
• školenia na zvýšenie odbornosti
• firemné akcie počas roka
• plaváreň zdarma
• príjemné pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. V životopise uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Počet rokov praxe

3

•Platný preukaz na prácu s VZV
•Vodičský preukaz B
•Fakturácia - Základy

Našou vášňou je výroba, výskum a vývoj, servis a obchod v oblastiach elektrokomponentov pre dopravu, mechatronických systémov, prúdových zdrojov a systémov obranného priemyslu. Zároveň sme odborníci v skúšaní v oblastiach elektrickej bezpečnosti, elektromagnetickej kompatibility, teplotných a klimatických skúškach, mechanických skúškach a skúškach krytia a stavebných výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4778314  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac