Technik údržby

EVPÚ a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 500 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od preukázaných schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov a zariadení
- diagnostikovanie porúch na technologických zariadeniach
- organizácia práce podľa plánu údržby
- odstraňovanie porúch na výrobných zariadeniach (elektrické, mechanické, pneumatické)
- opravy zariadení (bežné, stredné, generálne)
- zabezpečenie plynulej prevádzky
- príprava zoznamov náhradných dielov a zariadení
- starostlivosť o čo najnižšiu redukciu výpadkov strojov a zariadení v dôsledku porúch
- technická podpora ostatných výrobných častí za účelom minimalizácie prestojov

• možnosť kariérne rásť a rozvíjať sa
• školenia na zvýšenie odbornosti
• príspevok na dochádzanie do práce
• 37,5 hod. pracovný týždeň
• finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• firemné akcie počas roka
• plaváreň zdarma
• príjemné pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. V životopise uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

technik údržby

Počet rokov praxe

5

• pracovné skúsenosti na pozícií technik údržby minimálne 3 roky
• minimálna pracovná spôsobilosť § 22 vyhl. 508/2009
• základná znalosť práce s PC
• skúsenosti s elektronikou
• skúsenosti s pneumatikou
• skúsenosti s hydraulikou
• vodičský preukaz skupiny B
• preukaz VZV výhodou

Našou vášňou je výroba, výskum a vývoj, servis a obchod v oblastiach elektrokomponentov pre dopravu, mechatronických systémov, prúdových zdrojov a systémov obranného priemyslu. Zároveň sme odborníci v skúšaní v oblastiach elektrickej bezpečnosti, elektromagnetickej kompatibility, teplotných a klimatických skúškach, mechanických skúškach a skúškach krytia a stavebných výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4755315  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac