Špecialista podpory obchodu

EVPÚ a.s.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 500 EUR/mesiacMzda bude prehodnotená na osobnom pohovore a závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie objednávok do výrobného procesu (pripravenie podkladov pre schválenie zákazky, spracovanie v internom SW systéme, vyšpecifikovať parametre pre účely fakturácie vyplývajúce z objednávky)
  • Spracovanie servisných objednávok a reklamácií
  • Podpora aktivít pre logistické činnosti (pripraviť licenciu, riešiť s kooperantami, colnica)
  • Podpora pri vybavovaní licenčnej agendy (dovozných a vývozných licencií a s tým súvisiacich činností)
  • Komunikácia so zákazníkmi (doplňujúce informácie k spracovaniu objednávok)
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti súvisiaca so spracovaním objednávok
  • Komunikácia s úradmi (napr. notársky úrad, prekladateľská spoločnosť,.....)
  • Podpora pri zastupovaní ostatných kolegov z oddelenia Podpory obchodu

• pružná pracovná doba
• 37,5 hod. pracovný týždeň
• dochádzkový bonus vyplácaný štvrťročne
• príspevok na dochádzanie do práce
• extra deň voľna pri narodení dieťaťa a pri svadbe
• príspevok pri narodení dieťaťa a pri vlastnej svadbe
• finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona v hodnote 5€ na deň
• odmeny pri pracovných jubileách
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• možnosť kariérne rásť a rozvíjať sa
• školenia na zvýšenie odbornosti
• firemné akcie počas roka
• plaváreň zdarma
• príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

podpory obchodu

Počet rokov praxe

3

• Znalosť CRM softvéru výhodou
• Komunikatívnosť a zodpovednosť
• Príjemné vystupovanie
• Kreativita
• Schopnosť rýchlo sa učiť
• Tímová spolupráca

Našou vášňou je výroba, výskum a vývoj, servis a obchod v oblastiach elektrokomponentov pre dopravu, mechatronických systémov, prúdových zdrojov a systémov obranného priemyslu. Zároveň sme odborníci v skúšaní v oblastiach elektrickej bezpečnosti, elektromagnetickej kompatibility, teplotných a klimatických skúškach, mechanických skúškach a skúškach krytia a stavebných výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Okšová
Tel.: +421910210194
E-mail: poslať životopis
ID: 4755116  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac