CNC horizontár

EVPÚ a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď / dohodou
9 EUR/hod.výsledná mzda závisí od preukázaných schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zákazkovej výroby hľadáme do novej výrobnej haly manuálne zručného a skúseného CNC horizontkára:

- práca na horizontálnom frézovacom stroji WFT 11 CNC (FERMAT)
- obrábanie hliníkových a oceľových súčiastok, zvarencov a rozličných podskupín, ich upínanie a rozloženie prídavkov na obrábanie
- frézovanie súčiastok rozličných tvarov na zariadení s CNC riadením
- úprava CNC programov - korekcie, nastavenie osí (systém Heidenhain TNC640)
- viazanie a manipulácia s bremenami pomocou mostového žeriava

• príspevok na dopravu do zamestnania
• 37,5 hod. pracovný týždeň
• finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• firemné akcie počas roka
• plaváreň zdarma
• príjemné pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. V životopise uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

CNC horizontkár

Počet rokov praxe

3

- prax na vertikálnej alebo horizontálnej fréze, vyvrtávačke
- čítanie technických výkresov
- znalosť systému Heidenhain, iTNC640
- skúsenosti s programovacím NC strojov
- schopnosť samostatnej práce podľa výkresovej dokumentácie
- kreativita, manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, ústretovosť, flexibilita
- schopnosť merania a kontroly výrobkov

Našou vášňou je výroba, výskum a vývoj, servis a obchod v oblastiach elektrokomponentov pre dopravu, mechatronických systémov, prúdových zdrojov a systémov obranného priemyslu. Zároveň sme odborníci v skúšaní v oblastiach elektrickej bezpečnosti, elektromagnetickej kompatibility, teplotných a klimatických skúškach, mechanických skúškach a skúškach krytia a stavebných výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4750885  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.