Elektrotechnik - servisný technik

EVPÚ a.s.

Miesto práce
EVPÚ a.s., Trenčianska, Nová Dubnica
Termín nástupu
dohodou, prípadne ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacdo 20 % pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulácia a údržba na zariadeniach vysokého a nízkeho napätia, výkon plánovanej údržby elektrickej časti zariadení/rozvádzačov/, odstraňovanie nahlásených elektrických porúch a revíznych nedostatkov v priestoroch spoločnosti alebo u zákazníka, spracovanie návrhov na nákup náhradných dielov a oprava náhradných dielov

Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou zameranej na výskum, vývoj a výrobu elektrotechnických zariadení pre domáci trh ako aj na export do celého sveta, sebarealizácia, využitie schopností a odborného potenciálu, zodpovedajúce ohodnotenie a motivačný program

V prípade Vášho záujmu do výberového konania zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku a súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívne myslenie a komunikatívnosť, skúsenosť s výrobkami elektrotechnického charakteru vítané, ochota a schopnosť pracovať v kolektíve , vyhláška č. 508/2009 Z.z. §21 alebo vyšší, schopnosť získať a analyzovať údaje, flexibilita a samostatnosť

Našou vášňou je výroba, výskum a vývoj, servis a obchod v oblastiach elektrokomponentov pre dopravu, mechatronických systémov, prúdových zdrojov a systémov obranného priemyslu. Zároveň sme odborníci v skúšaní v oblastiach elektrickej bezpečnosti, elektromagnetickej kompatibility, teplotných a klimatických skúškach, mechanických skúškach a skúškach krytia a stavebných výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4156444  Dátum zverejnenia: 17.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac