Marketingový pracovník

EVPÚ a.s.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy do 20 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie marketingových činností a reklamy,
- účasť na návrhu obchodnej a marketingovej stratégie spoločnosti, jej vízie a cieľov
- príprava propagačných materiálov, bannerov
- zabezpečovanie tlače,
- príprava a aktualizácia prezentácií o spoločnosti a jej produkcii,
- príprava a organizačné zabezpečovanie výstav, účasť na výstavách, propagačných akciách a iných podujatiach marketingového charakteru,
- zabezpečuje internú informačnú komunikáciu medzi manažmentom a pracovníkmi spoločnosti
- fotografovanie a filmovanie, jednoduché grafické spracovanie obrazu a textov,
- zabezpečovanie prípadného externého filmového a grafického spracovania materiálov,
- zabezpečovanie úprav web stránky spoločnosti,
- zabezpečovanie prekladov dokumentov
- zabezpečovanie nákupu upomienkových predmetov.

Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou zameranej na výskum, vývoj a výrobu elektrotechnických zariadení pre domáci trh ako aj na export do celého sveta.
Sebarealizácia, využitie tvorivých schopností.
Zodpovedajúce ohodnotenie a motivačný program.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. V životopise uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, grafika, dizajn, masmediálna komunikácia alebo príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Adobe Photoshop - základy
Adobe Illustrator - základy
Fotografovanie - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

výskum a vývoj, výroba, štátna skúšobňa

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EVPÚ a.s.
Trenčianska 19
018 51 Nová Dubnica
ID: 4035339  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac