Obchodník špecialista

EVPÚ a.s.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy do 20 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľa sa na vyhľadávaní obchodných príležitostí a realizuje akvizičnú činnosť na zverenom teritóriu,
- koordinuje a riadi vybrané projekty pre pridelených zákazníkov počas určených fáz realizácie projektu,
- zabezpečuje globálny styk so zákazníkmi, sumarizuje podklady ku krátkodobým a dlhodobým plánom predaja pre zverených zákazníkov,
- prezentuje a predáva produkty spoločnosti na pridelenom území alebo u skupiny klientov s využitím znalostí o predávaných produktoch,
- pripravuje podklady a iné analytické materiály,
- rieši reklamácie,
- podieľa sa na dosahovaní plánovaných tržieb a marže,
- cestuje po pridelenom teritóriu, navštevuje zákazníkov a perspektívnych klientov s cieľom získať nové objednávky a zvýšiť predaj produktov,
- rieši problémy vzniknuté vo vzťahu k zákazníkom,
- pripravuje návrhy kúpno-predajných zmlúv,
- zúčastňuje sa obchodných rokovaní v súlade s dohodnutou obchodnou stratégiou

Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou zameranej na výskum, vývoj a výrobu elektrotechnických zariadení pre domáci trh ako aj na export do celého sveta.
Sebarealizácia, využitie schopností a odborného potenciálu.
Zodpovedajúce ohodnotenie a motivačný program.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite prosím svoj životopis spolu so sprievodným listom v slovenskom a anglickom jazyku, alebo slovenskom a ruskom jazyku. V životopise uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s predajom výrobkov elektrotechnického charakteru vítaná
- znalosť obchodného práva
- veľmi dobré komunikačné, predajné a vyjednávacie zručnosti,
- pozitívne myslenie,
- schopnosť získať a analyzovať údaje,
- organizačné schopnosti

Našou vášňou je výroba, výskum a vývoj, servis a obchod v oblastiach elektrokomponentov pre dopravu, mechatronických systémov, prúdových zdrojov a systémov obranného priemyslu. Zároveň sme odborníci v skúšaní v oblastiach elektrickej bezpečnosti, elektromagnetickej kompatibility, teplotných a klimatických skúškach, mechanických skúškach a skúškach krytia a stavebných výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4035335  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac