Kontrolór kvality

EVPÚ a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 000 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy do 20% zo základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kontrolór vo výrobe, výkon vstupnej a medzioperačnej kontroly materiálov, súčiastok, dielcov a výstupnej kontroly výrobkov vizuálnou kontrolou alebo meraním. Zisťovanie a identifikácia nezhôd a odchýliek podľa technickej dokumentácie (t.j. výkresovej a technologickej), platných noriem ...

práca v zavedenej spoločnosti, 37,5 hod. pracovný týždeň, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, ......

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Práca s PC - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

zodpovedný prístup k práci, dochvíľnosť, pracovitosť,

Našou vášňou je výroba, výskum a vývoj, servis a obchod v oblastiach elektrokomponentov pre dopravu, mechatronických systémov, prúdových zdrojov a systémov obranného priemyslu. Zároveň sme odborníci v skúšaní v oblastiach elektrickej bezpečnosti, elektromagnetickej kompatibility, teplotných a klimatických skúškach, mechanických skúškach a skúškach krytia a stavebných výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3981266  Dátum zverejnenia: 2.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac