Obchodník špecialista

EVPÚ a.s.

Miesto práce
EVPÚ a.s., Trenčianska, Nová Dubnica
Termín nástupu
dohodou, prípadne ihneď
1300,- Eur minimálny plat v závislosti od praxe a skúseností + motivačný program

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyhľadávanie obchodných príležitostí a realizácia akvizičnej činnosti na zverenom teritóriu, koordinácia a riadenie vybraných projektov pre pridelených zákazníkov , zabezpečovanie globálneho styku so zákazníkmi, sumarizácia podkladov ku krátkodobým a dlhodobým plánom predaja, prezentácia a predávanie produktov spoločnosti na pridelenom území alebo u skupiny klientov, pripravovanie podkladov a iných analytických materiálov, riešenie reklamácií, podielanie sa na dosahovaní plánovaných tržieb, cestovanie po pridelenom teritóriu a navštevovanie zákazníkov a perspektívnych klientov s cieľom získať nové objednávky , zvyšovať predaj produktov, riešenie problémov vzniknutých vo vzťahu k zákazníkom, príprava návrhov kúpno-predajných zmlúv, účasť na obchodných rokovaniach v súlade s obchodnou stratégiou

Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou zameranej na výskum, vývoj a výrobu elektrotechnických zariadení pre domáci trh ako aj na export do celého sveta, sebarealizácia, využitie schopností a odborného potenciálu, zodpovedajúce ohodnotenie a motivačný program

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania, zašlite prosím svoj životopis so sprievodným a motivačným listom v slovenskom a anglickom jazyku, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

skúsenosť s predajom výrobkov elektrotechnického charakteru vítaná, znalosť obchodného práva, veľmi dobré komunikačné , predajné a vyjednávacie zručnosti, pozitívne myslenie, vzťah k technike, schopnosť získať a analyzovať údaje, organizačné schopnosti

Našou vášňou je výroba, výskum a vývoj, servis a obchod v oblastiach elektrokomponentov pre dopravu, mechatronických systémov, prúdových zdrojov a systémov obranného priemyslu. Zároveň sme odborníci v skúšaní v oblastiach elektrickej bezpečnosti, elektromagnetickej kompatibility, teplotných a klimatických skúškach, mechanických skúškach a skúškach krytia a stavebných výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3656334  Dátum zverejnenia: 30.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300,- Eur minimálny plat v závislosti od praxe a skúseností + motivačný program