Montessori pedagóg

EVORA, s.r.o.

Miesto práce
Husova 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

International Montessori kindergarten in Bratislava is looking for a Montessori teacher. English language on advanced level is a must ! Montessori background for teacher candidate is essential. The teacher must have work experience with children between the age of 2,5 – 6+ years old.
Required skills: good knowledge of Montessori philosophy, good communication skills, reliability.
Type of engagement: service provider (hours of service provision and related fee to be agreed upon- Full time or Part time)

Medzinárodná Montessori škôlka v Bratislave hľadá pedagóga. Kandidát musí spľňať nasledovné požiadavky: výborná znalosť angického jazyka nutná, Montessori pozadie je pre pedagóga potrebné, pracovné skúsenosti s deťmi vo veku od 2,5 - 6 + rokov, dobrá znalosť Montessori filozofie, dobré komunikačné schopnosti, spoľahlivosť.
Forma spolupráce: poskytovanie služieb na základe živnostenského oprávnenia (počet hodín a súvisiaca odmena budú predmetom dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

predškolské zariadenie The Children's House
ID: 2115411  Dátum zverejnenia: 28.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou