Elektroúdržbár - práca na 1 zmenu

Evonik Fermas s.r.o.

Miesto práce
Slovenská Ľupča
Termín nástupu
dohodou
847 - 1 350 EUR/mesiaczákladná mzda. Nástupná mzda závisí od vzdelania a praxe kandidáta. Okrem základnej mzdy má zamestnanec nárok aj na 3 bonusy, ktoré v celkovom úhrne tvoria ďalšie 3 mesačné platy navyše v závislosti od dosiahnutia definovaných cieľov. Priemerná brutto mzda elektrikára v našej spoločnosti dosahuje 1593 EUR/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie opráv a údržby vyhradených technických zariadení elektrických skupiny „A“ v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu a v priestoroch osobitne nebezpečných z hľadiska úrazu elektrickým prúdom
- vykonávanie opráv a údržby vyhradených technických zariadení elektrických skupiny „B“
- vykonávane opráv, údržby a preventívnej údržby na elektrických, pneumatických a mechanických zariadeniach MaR a práca na riadiacich systémoch v rozsahu zaškolenia na tieto systémy
- vykonávanie preventívnych prehliadok a skúšok technických zariadení elektrických a nápravných opatrení podľa vlastného poriadku preventívnej údržby v súlade s platnou legislatívou v oblasti elektrických zariadení
- zabezpečenie súladu kompletnej technickej dokumentácie pre zariadenia elektro a MaR so skutkovým stavom
- údržba systémov protipožiarnej ochrany
- kooperácia pri vytváraní a optimalizácii pravidelných plánov údržby
- samostatná diagnostika porúch a chýb, odstránenie problémov
- práca na VN a NN elektrických zariadeniach

• nadštandardný systém bonusov,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• príspevok pri narodení dieťaťa,
• príspevok pri uzavretí manželstva,
• príspevok na kultúrne a športové aktivity,
• príspevok na prázdninový tábor pre deti,
• príspevok na vitamíny,
• príspevok na regeneráciu (masáže, plaváreň a iné),
• Multisport karta,
• práca s novými inovatívnymi technológiami za vyšších kvalitatívnych štandardov
• vzdelávacie aktivity nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektromechanik, mechatronik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky MPSVR-SR č. 508/2009 Z.z, § 22 pre objekty triedy „A“ a „B“-
- znalosť programovania PLC Siemens Simatic výhodou
- manuálna zručnosť

Spoločnosť bola založená v roku 1993, od roku 1998 je 100% dcérskou spoločnosťou koncernu Evonik Industries AG.
Evonik Fermas je multifunkčná prevádzka pre mikrobiálnu fermentačnú výrobu aminokyselín, moderných potravinových prísad a prírodne identických materiálov s využitím biotechnológií. Disponuje celkovým fermentačným objemom 1,150 m3 a pilotným / očkovacím objemom s kontinuálnou sterilizáciou surovín a ich sterilnými rozvodmi. Závod je vybavený širokým rozsahom izolačných technológií pre následné spracovanie bioproduktov vrátane nového flexibilného pilotného zariadenia s ultrafiltračnými, nano-filtračnými a odparovacími možnosťami. V roku 2023 sa staneme prvým závodom na svete na výrobu EKO odpeňovačov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4253355  Dátum zverejnenia: 3.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 847 EUR/mesiac