Grafický dizajnér

EVONA ELECTRONIC, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
základný plat od 1000 € a k tomu osobné ohodnotenie podľa skúseností, zručností a pracovných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba vizuálnej identity kampaní
- logo dizajn
- VI,VX dizajn
- tvorba templatov pre sociálne siete
- návrh, tvorba a úprava newsletterov
- tvorba infografík
- tvorba interaktívnych bannerov v Google Web Designer
- návrh a tvorba e-bookov
- printová grafika (letáky, katalógy, billboardy, etikety...)
- tvorba animácií

- práca v nadnárodnej inovatívnej spoločnosti
- skvelý kolektív

Žiadosti bez portfólia budú vyradené z výberového procesu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Žiadosti spolu s pracovným životopisom, ukážkou prác zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s referenčným označením: Grafik. Prosíme kandidátov aby zaslali aj ukážku svojich prác.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Nadnárodná spoločnosť EVONA ELECTRONIC, s.r.o., patrí medzi rešpektovaných dodávateľov software a hardware riešení elektronických ruliet, stávkových terminálov a online prostredí pre športové stávkovanie, číselné lotérie a virtuálne hry a pre popredných prevádzkovateľov v Európe, Južnej a Strednej Amerike alebo Afrike. Firma pôsobí na trhu už od roku 1995 a dnes má svoje pobočky v mnohých krajinách po celom svete, čo ju radí ku globálnym poskytovateľom služieb v oblasti herného priemyslu . Viac informácií nájdete na www.evona.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafik, grafický dizajnér, ilustrátor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert

Počet rokov praxe

3

- preukázateľné skúsenosti s grafikou na profesionálnej úrovni, podložené vlastným portfóliom
- kreativita a prehľad v trendoch,
- proaktívny prístup k riešeniu úloh
- chuť učiť sa a napredovať
- samostatný a zodpovedný prístup k práci a deadlinom
- prax na obdobnej pozícii aspoň 3 roky

Nadnárodná spoločnosť EVONA ELECTRONIC, spol. s r.o., patrí medzi rešpektovaných dodávateľov software a hardware stávkových terminálov a online prostredí pre športové stávkovanie, číselné lotérie a virtuálne hry, riešení elektronických ruliet a pre popredných prevádzkovateľov v Európe, Južnej a Strednej Amerike alebo Afrike. Firma pôsobí na trhu už od roku 1993 a dnes má svoje pobočky v mnohých krajinách po celom svete, čo ju radí ku globálnym poskytovateľom služieb v oblasti herného priemyslu . Viac informácií nájdete na www.evona.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 995597  Dátum zverejnenia: 24.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat od 1000 € a k tomu osobné ohodnotenie podľa skúseností, zručností a pracovných výsledkov