Hľadáme obchodných zástupcov pre predaj fotovoltaických systémov – Atraktívna provízia a stabilný príjem!Nepremeškajte začiatok pripravovaných dotácií

eVOLTIK, spol. s r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiaca viac (výška Vašej mzdy nie je obmedzená)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov.
- Navrhovanie fotovoltaických riešení
- Uzatváranie zmlúv

Čo ponúkame:
- Nadštandardné ohodnotenie oproti konkurencií.
- Fixný mesačný príjem.
- 10 % provízia z každého predaja: Vaša odvedená práca bude vždy odmenená atraktívnou províziou.
- Skvelý kolektív a pracovné prostredie: Budete súčasťou tímu, kde vládne vzájomná podpora a kolegialita.
- Profesionálne zaškolenie: Dostanete potrebné vzdelanie a podporu pre efektívny predaj.
- Ďalšia možnosť finančného ohodnotenia v prípade vytvorenia vlastného obchodného tímu.

Ste pripravení na výzvu? Pošlite nám váš životopis na mail alebo nás kontaktujte telefonicky a dohodnite si stretnutie, kde môžeme spoločne prediskutovať možnosti Vašej kariéry.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie nie je hlavným kritériom – hľadáme skôr osobnosti s pravým obchodným duchom a schopnosťou oslovovať zákazníkov.

Koho hľadáme:
- Obchodníka so skúsenosťami vo vyhľadávaní potencionálnych zákazníkov.
- Proaktívne osobnosti s ambíciou a chuťou učiť sa nové veci.
- Kandidátov s vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami a pozitívnym prístupom.
- Jedincov, ktorí majú chuť pracovať na sebe a neustále sa zdokonaľovať.
- Predajné skúsenosti sú podmienkou.
- Príjemné vystupovanie a nekonfliktná komunikácia.
- Zákaznícky orientovaný prístup a schopnosť budovať dlhodobé vzťahy s klientmi.

Staňte sa kľúčovým hráčom v rámci spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti montáží fotovoltaických systémov na Slovensku. Práve teraz máte šancu byť súčasťou nášho ambiciózneho tímu a podieľať sa na prechode k zelenšej budúcnosti.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu!
ID: 4737165  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac