Full-Stack Software Engineer (.NET Core/Angular)

Evolit Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 - 4 500 EUR/mesiacročný bonus do výšky 10% základnej ročnej mzdy podľa výsledkov práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako súčasť profesionálneho tímu sa budete podieľať na vývoji aplikácií na platforme .NET Core a Angular. Pracovať budete v medzinárodnom tíme s rakúskymi kolegami. Budete zodpovedný za vývoj nových aplikácií a rozširovanie funkcionality existujúcich modulov.

Ponúkame motivujúce finančné ohodnotenie a ročný bonus za nadpriemerné výsledky práce.

Nie sme typická korporátna spoločnosť, ale máme plochú štruktúru. Prácu je možné vykonávať v kancelárii v Poprade alebo vo Viedni s možnosťou home-officu podľa dohody.

- 2 sick-days každých 6 mesiacov
- príspevok na stravné vo výške 5,50 Eur
- po zapracovaní možnosť až 100% home-office
- mobilný a dátový paušál aj na súkromné použitie
- kvalitné notebooky a HW vybavenie s prihliadnutím na osobné preferencie (Windows, MacOS)
- možnosť parkovania na vyhradenom parkovisku
- teamové obedy každý mesiac, team-building akcie
- príspevok na tretí pilier
- podpora vzdelávania vo forme work-shopov, literatúry a e-learning programov (Udemy, Coursera, O'Reilly)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET core - Pokročilý
Entity Framework Core - Pokročilý
OpenAPI - Základy
Microsoft SQL Server - Mierne pokročilý
Transact-SQL (T-SQL) - Pokročilý
Docker - Základy
Design patterns - Pokročilý
Microsoft Azure - Základy
Rest API - Mierne pokročilý
Unit Testing - Mierne pokročilý
Angular - Pokročilý
HTML/CSS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Backend developer / Fullstack developer

Počet rokov praxe

3

- znalosť programovacieho jazyka C# a platformy .NET Core
- znalosť relačných databáz
- skúsenosti s agilným vývojom
- základná znalosť JavaScript/TypeScript a frameworku Angular
- komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku na aktívnej úrovni
- nemecký jazyk výhodou
- flexibilita, komunikačné schopnosti, analytické myslenie a doťahovanie vecí do konca

Evolit Consulting stands for software development and consultation in the field of business-critical systems with a passion for technology. We accompany our clients all the way from evaluation and analysis to implementation and documentation – along the whole IT value chain. We handle projects of any size for international companies as well as SMEs. The pillars of our corporate structure are competence, innovation and respect – inside and out.
ID: 4481099  Dátum zverejnenia: 13.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac