PLC programátor / Robotik - priemyselná automatizácia

EVOGEAR s.r.o.

Miesto práce
Coburgova 9005/82, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac13. plat, odmeny z projektov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme PLC programátora alebo robotika (2 ľudí)

Hlavné činnosti:
• Programovanie PLC na strojných zariadeniach a výrobných linkách (iba PLC programátor)
• Programovanie robotov a robotických pracovísk FANUC (iba robotik)
• Vytváranie a riadenie automatizovaných výrobných procesov
• Udržiavanie a spravovanie aktuálnych záloh PLC programov zariadení
• Analyzovanie porúch a navrhovanie nápravných opatrení
• Uvádzanie zariadení a inštalácii do prevádzky
• Asistencia pri rozbehu zariadenia alebo linky
• Diagnostika a odstraňovanie porúch
• Spolupráca s dodávateľmi pri inštalácii nových zariadení
• Zaškolenie obsluhy a údržby

• Práca v mladej, rýchlo rozvíjajúcej, stabilnej spoločnosti
• Služobné vozidlo, telefón a notebook
• Práca v kreatívnom tíme s možnosťou výrazného seba rozvoja a vzdelávania sa
• Participácia na zaujímavých projektoch
• Príležitostné cesty do zahraničia
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť kariérneho rastu
• Možnosť školení
• Odmeny z projektov
• Teambuildingové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárstvo, priemyselná automatizácia, robotika, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Siemens TIA Portal - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

PLC programátor alebo robotik

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti s PLC programovaním / priemyselnou automatizáciou (iba PLC programátor)
• Skúsenosti s programovaním robotov (Iba robotik)
• Schopnosť čítať elektrické schémy
• Technické myslenie
• Flexibilita, samostatnosť a komunikatívnosť
• Chuť stále sa rozvíjať

EVOGEAR je mladá, inovatívna, rýchlo rastúca, technologická spoločnosť pôsobiaca prevažne v automobilovom priemysle. Špecializujeme sa na dizajn, konštrukciu a integráciu jednoúčelových zariadení a robotických pracovísk, automatizáciu výroby, programovanie a montáž. Medzi naše služby patria aj prestavby a vylepšenia strojov, programátorské práce, údržba, servis zariadení a elektrikárske práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4508050  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac