Mzdový účtovník / Účtovník / Administratívny pracovník

EVO s.r.o.

Miesto práce
Hadovce 5, Komárno-Hadovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie mzdového účtovníctva,
- kompletné spracovávanie a riadenie mzdovej agendy mzdového účtovníctva a mzdovej uzávierky,
- vedenie podvojného účtovníctva v programe MRP,
- zodpovednosť za mesačné spracovanie miezd,
- vykonávať evidenciu a archiváciu týkajúcu sa mzdovej agendy,
- komunikácia s inštitúciami - sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania atď.),
- evidencia a vystavovanie vstupných a výstupných dokladov,
- spracovanie náležitostí súvisiacich s uzavretím a ukončením pracovného pomeru zamestnancov,
- archivácia dokladov súvisiacich s mzdovou a personálnou agendou v zmysle platnej legislatívy,
- evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr,
- účtovanie pokladne,
- platobný styk a účtovanie bankových výpisov,
- spracovanie podkladov k mesačnému priznaniu DPH,
- sledovanie zmien legislatívy v oblasti účtovníctva a daní a ich aplikáciu v praxi,
- prijatie a spracovanie objednávok, vystavenie a evidencia faktúr,
- vypracovanie kúpno-predajných zmlúv.

- Stabilná, zaujímavá práca na hlavný pracovný pomer
- Dynamické pracovné prostredie
- Príjemný kolektív.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala , zašlite prosím Váš štruktúrovaný životopis na emailovú adresu [email protected]. Okrem Vášho životopisu nám zašlite aj nasledujúci súhlas so spracovaním vašich osobných údajov.
"Zaslaním svojho životopisu a ďalších dokumentov poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre spoločnosť Evo s.r.o. so sídlom Hadovce č.5, 94501 Komárno pre účely výberového konania."
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť pri riešení úloh
Príjemné vystupovanie voči klientom
Flexibilita

Spoločnost Evo s.r.o.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3470883  Dátum zverejnenia: 29.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac