Úradný veterinárny lekár (Official Veterinarian) - Anglicko/Wales/Australia

LOCHCARRON ESTATES LTD

Miesto práce
1275 Century Way, LS15 8ZB Leeds, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihned
25 500 £ rocne pre Uradneho vet. lekara - dohoda mozna pri zohladneni praxe, skusenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Eville & Jones je najväčší zamestnávateľ
veterinárnych lekárov a veterinárnych
inšpektorov v oblasti hygieny mäsa vo
Veľkej Británii. Ponúka veľa pracovných
príležitosti pre veterinárnych lekárov z
celej EU s možnosťou uplatnenia po celom Anglicku/Walese a aj mimo Europy.
Kontrola/Inspekcia potravinárskych podnikov, prevádzok, výrobní, rozrábok, práca na bitúnku, kliniky, export.

Firemne auto, mobil, laptop, 20 dni dovolenka, plateny trening, hradeny OV kurz. Volne pozicie celorocne.

Facebook page - Eville Jones Slovakia - info in txt - pytajte sa - poradime.
RCVS registracia nutna. Firma pomoze s registraciou pocas treningu. Ubytovanie pocas treningu hradene. Diety pocas treningu hradene.
Trening trva priblizne 4 tyzdne.

Interview osobne v Leeds alebo jednoducho cez Skype - jednoduche otazky, netreba sa bat.

K zakladnemu platu sa priratavaju - naklady, nadcasy, CPDs, Bonusy atd.

Dalsie volne pozicie:

VMHI - veterinary meat inspector - Cervene /biele maso/ divina
LVI - local veterinary inspector - Exports to Dubai, Russia, USA, Hong Kong, Singapore adt.

Vakcinacne kliniky - vakcinacie, cipovanie, drobne ukony
TB testing - cattle
APHA pozicie - Animal Health

Moznosti prace aj na zivnost, alebo dohodou cez letne a zimne obdobie na par mesiacov.

Zaujemcovia posielajte svoje anglicke CV na dole uvedeny kontaktny email.
[email protected]

Tesime sa na nove tvare.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Veterinarna Hygiena/ VVL - MVDr.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Platná EU legislatíva - hygiena masa.
Public health.
HACCP.
Welfare.
Patologia.
Auditing.
Jatocna prehliadka.
Vsetko bude sucastou treningu.

Welcome to Eville & Jones
Eville & Jones is the leading provider of out-sourced official veterinary controls throughout Europe. Our staff deliver audit, verification and enforcement services in the fields of animal health, public health and animal welfare.
We can tailor a staffing solution that will meet all your needs, whether short or long term, and in any European country delivered on a timescale that meets your needs.
Having worked in a number of member states we are expert at creating innovative solutions that meet all legislative requirements on a rapid and cost effective basis. With a team of experts in charge of delivery your satisfaction can be guaranteed.

Si veterinarny technik a hľadáš nové pracovné príležitosti?

Eville & Jones je najväčší zamestnávateľ veterinárnych lekárov a vetrinárnych inšpektorov v oblasti hygieny mäsa vo Veľkej Británii. Ponúka veľa pracovných príležitosti pre veterinárnych lekárov z celej EU s možnosťou práce po celom Anglicku.

Ako štandardný poskytovateľ úradnej veterinárnej služby s početným a skúseným tímom veterinárnych lekárov, je schopný poskytnúť adekvátny tréning od momentu tvojho príchodu do Veľkej Británie.

Ponúkame skutočné pracovné príležitosti pre tvoj kariérny rast veterinarneho technika.

Facebook - Eville & Jones Slovakia

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3235400  Dátum zverejnenia: 7.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 500 £ rocne pre Uradneho vet. lekara - dohoda mozna pri zohladneni praxe, skusenosti.