Zubná asistentka / Zubný asistent / Zdravotná sestra

EVIDENT - zubná prax,s.r.o.

Miesto práce
Jadrová 2, Bratislava, Ostredky
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 Eur - 1200 Eur v závislosti od kvalifikácie a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Štvorručná asistencia zubnému lekárovi pri ošetrovaní pacientov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zubná asistentka, zdravotná sestra, dentálna hygienička

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zubnú asistentku s dobrou náladou, ktorú baví práca, má snahu a ochotu učiť sa.
Požadované vzdelanie: Zubný asistent, všeobecná sestra, diplomovaná všeobecná sestra al. absolvent VŠ ošetrovateľstvo.
Ponúkame prácu na plný úväzok, podporu zabehnutého kolektívu, príjemné pracovné prostredie.

Komplexná zubná starostlivosť pre náročných klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3413876  Dátum zverejnenia: 11.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 Eur - 1200 Eur v závislosti od kvalifikácie a praxe