Právny asistent - študent/študentka

Eversheds Sutherland, advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.- max. pracovná doba 20 hod./týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v medzinárodnej advokátskej kancelárii, kde budete podporovať advokátov a advokátskych koncipientov pri práci na ich projektoch z rôznych oblastí práva. Vaše úlohy budú zahŕňať prípravu podkladov, právne rešerše, vybavovanie agendy na súdoch a úradoch. Budete mať tiež možnosť prekladať právne texty.

- Multisport karta
- účasť na firemných podujatiach
- priateľský tím a medzinárodné pracovné prostredie;
- perspektíva dlhodobej spolupráce (aj po skončení štúdia);
- možnosť participácie na zaujímavých právnych projektoch, možnosť rozšíriť si teoretické aj praktické vedomosti zo širokého spektra právnych oblastí;
- primerané finančné ohodnotenie, zvýšenie po zapracovaní
- využitie znalostí cudzích jazykov, prípadne účasť na interných jazykových kurzoch.

Váš motivačný list spolu so životopisom zasielajte emailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- denné štúdium na právnickej fakulte vysokej školy – ročník 1.-4.;
- aktívna znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka
- všeobecné znalosti počítačových programov (Word, Outlook);
- vodičský preukaz B s praxou;
- záujem o právo, schopnosť a ochota rozvíjať svoje vedomosti v oblasti práva
- spoľahlivosť.

Eversheds Sutherland, advokátska kancelária, s.r.o. patrí medzi Top 15 globálnych právnych firiem. Celosvetovo pre ňu pracuje viac ako 2 800 právnikov vo viac než 30 krajinách. Kancelárie v Bratislave a v Prahe zamestnávajú viac než 40 právnikov. Bratislavská kancelária je pravidelne hodnotená v medzinárodných rebríčkoch ako Legal500, Chambers & Partners alebo IFLR, ako aj Právnickej firme roka. Kancelária poskytuje právne poradenstvo slovenským a medzinárodným klientom vo všetkých oblastiach práva. Naša advokátska kancelária sa nachádza v dobre dostupnom centre Bratislavy v príjemných priestoroch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4496581  Dátum zverejnenia: 10.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.