Odborný predajca v prevádzke so sušeným a opracovaným drevom

EVERON, s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v prevádzke so sušeným a opracovaným drevom, prijmeme kolegu na TPP (dohoda možná). Náplňou jeho práce bude:

- poradenstvo a obsluha klientov,
- pomoc pri nakládke/vykládke tovaru
- práca s účtovným programom MONEY S3 (zaučenie)
- rozvoz tovaru v rámci Bratislavy a blízkeho okolia

- stabilná pracovná doba Pondelok - Piatok - 08.00-17.00 (sviatky a víkendy sa nepracuje)
- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- práca v mladom priateľskom kolektíve

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, prosím o zaslanie životopisu na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VP skupiny B (dodávka do 3,5 tony)
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- komunikatívnosť

Spoločnosť EVERON s. r. o. sa zaoberá predajom opracovaného a vysušeného dreva: smrek a borovica. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Ponúkame perodrážku, podlahu - dlážkovicu, ukončovacie lišty, zrubový profil, prechodové lišty, rohovníky,uholníky, plotové laty, hranoly,hranolčeky, madlá ako aj výrobky na mieru.

Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s dovozom, spracovaním a predajom dreva.
ID: 3426506  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900