Logo Everlution s. r. o.

WordPress developer

Everlution s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Everlution hľadá do svojho tímu šikovného WordPress developera, ktorý sa nebojí ani náročnejších integračných a optimalizačných úloh a ktorý dokáže navrhnúť pútavé a funkčné webové stránky. Práca zahŕňa aj spoluprácu s klientmi pri navrhovaní webových stránok a ich funkcií a prácu na vývoji front-endu webovej stránky.

* práca na medzinárodných projektoch
* dobré finančné ohodnotenie
* príjemní kolegovia so záujmom o najnovšie technológie
* zaujímavé, často aj náročné projekty s veľkým potenciálom pre tvoj ďalší rast
* pružná pracovná doba
* príjemné pracovné prostredie v centre mesta
* interné vzdelávanie (Everlution University)
* narodeninová dovolenka
* pivo, nápoje, výborná káva, sladkosti
* firemné teambuldingy (pri ktorých sa nudiť určite nebudeš)

Štruktúrovaný životopis a ukážky vašich prác vložte prostredníctvom dole uvedeného linku. Pohovory sa organizujú priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

WordPress - Mierne pokročilý
HTML - Expert
CSS - Pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou prijatia je znalosť: * HTML, PHP, CSS, JavaScript, WordPress* Základná znalosť Gitu a iných nástrojov na vytváranie verzií kódu* Vývoj pluginov* Schopnosť pripraviť návrhy, prezentácie a osnovy projektov* Schopnosť pracovať ako súčasť tímu* Proaktívny prístup k vzdelávaniu sa a zdieľaniu vedomostí

Everlution vytvára, spravuje a neustále inovuje technologické vybavenie spoločnosti, pre ktoré tvorí technólogia kritickú súčasť ich biznisu. Hlavným zameraním pre Everlution sú robustné, bezpečné a vysoko-škálovateľné aplikácie postavené na najnovších technológiách a podľa najnovších metodológií postavené primárne na platforme AWS, Azure, Google Cloud, prípadne s prepojením na fyzické servery spoločnosti. Napriek množstvu inovácií sa spoločnosť Everlution opiera o veľmi šikovný, medzinárodný tím odborníkov a 20+ rokov skúseností v oblasti fintech, insuracnetech a mediálnych projektov primárne určených pre UK trh. Našim cieľom je vybudovať prosperujúcu firmu s jasnými hodnotami, slobodnou a priateľskou firemnou kultúrou so zachovaním vysokého štandardu kvality našich projektov.

Pre viac informácií o spoločnosti a kultúre navštívte: https://jobs.everlution.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Demovic
E-mail: poslať životopis
ID: 4585460  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac