JavaScript / Node.JS / React developer (fintech)

Everlution s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 600 EUR/mesiacvýsledná suma bude závisieť od individuálnych skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš dosť programovania nezaujímavých e-shopov? Zaujímaš sa o vývoj software, webových appiek? Ak vieš okrem programovacích jazykov rozprávať aj po anglicky, v tom prípade si náš!

Pre dlhodobé a stabilné projekty najmä v oblasti fintech hľadáme JavaScript / Node.JS / React developera (mid level). Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou Everlution! Používame SCRUM a open-source softy.

Ty, ako úspešný kadindát pre túto pozíciu by si mal disponovať nasledovnými skills:

→ JavaScript,
→ HTML5,
→ CSS3,
→ Linux, MacOS - základné znalosti,
→ GitHub, git
→ anglický jazyk - aspoň na úrovni B2.

Veľkou výhodou skúsenosť s:

→ TypeScript,
→ Node.js, React,
→ AWS technológie,
→ SCRUM - ako používateľ, ideálny kandidát by mal mať skúsenosti s takýmto typom práce, keďže u nás sa tomu nevyhneš, nie je to však podmienkou.

Technológie, ktoré používame:

→ React / React native,
→ Node.js,
→ GraphQL,
→ Docker,
→ DynamoDB,
→ AWS - Lambda, SQS, API Gateway, CloudWatch,
→ ERC20 (blockchain),
→ MySQL, relačné databázy.

Čo ťa dokážeme naučiť aby boli tvoje kódy vyladenejšie?

→ optimálne programovať v TypeScripte (pokiaľ to ešte neovládaš),
→ AWS technológie, ktoré používajú veľké spoločnosti ako Netflix či Spotify - Cloudfront, Lambda, DynamoDB a pod.,
→ ukladanie teoreticky neobmedzeného množstva dokumentov bezpečeným spôsobom,
→ konfigurovať smart contract na blockchain,
→ v každej krčme na pive sa budeš môcť pochváliť tým, že vieš, ako autoškálovať projekt z 0 na 10 000 simultánnych pripojení pod 1 sekundu.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa šťastia pri výberovom procese.

Ponúkame možnosť práce takmer výhradne z domu (HO v kombinácii 1 deň / 2 týždne on-site v office). Radi ťa, samozrejme, uvidíme aj častejšie v našom office v centre Bratislavy.

Čo ti ešte ponúkame?

→ Everlution University - náš koncept interného vzdelávania v oblasti IT, kde sa na pravidelnej báze stretneme v neformálnej atmosfére, vypočujeme si vybraného kolegu, dáme pizzu a prediskutujeme všetko možné (aj nemožné).
→ Neskromne môžeme vyhlásiť, že je s nami sranda a na nič sa nehráme. Pravidelne sa stretávame vonku pri rôznych aktivitách či gastro zážitkoch (najmä pivo či v lete grilovačky).
→ Nie sme korporát ani rýchlokvasený startup.
→ Naše motto: “Work hard, play hard.”

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML5 - Pokročilý
CSS3 - Pokročilý
GitHub - Mierne pokročilý
Linux OS - Mierne pokročilý

Everlution vytvára, spravuje a neustále inovuje technologické vybavenie spoločnosti, pre ktoré tvorí technólogia kritickú súčasť ich biznisu. Hlavným zameraním pre Everlution sú robustné, bezpečné a vysoko-škálovateľné aplikácie postavené na najnovších technológiách a podľa najnovších metodológií postavené primárne na platforme AWS, Azure, Google Cloud, prípadne s prepojením na fyzické servery spoločnosti. Napriek množstvu inovácií sa spoločnosť Everlution opiera o veľmi šikovný, medzinárodný tím odborníkov a 20+ rokov skúseností v oblasti fintech, insuracnetech a mediálnych projektov primárne určených pre UK trh. Našim cieľom je vybudovať prosperujúcu firmu s jasnými hodnotami, slobodnou a priateľskou firemnou kultúrou so zachovaním vysokého štandardu kvality našich projektov.

Pre viac informácií o spoločnosti a kultúre navštívte: https://jobs.everlution.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4332889  Dátum zverejnenia: 6.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac