1 100 - 2 200 EUR

PHP developer

Everlution s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád pivo a programovanie? Vieš aký je rozdiel medzi PHP a PhD? Vieš okrem programovacích jazykov hovoriť aj anglicky? Ak máš záujem u nás pracovať, prečítaj si základné pravidlá pre úspešných kandidátov:

→ Na pohovor príď pešo alebo MHD, lebo bude pri pive.
→ Ak budeš po stolnom futbale podliezať stôl, možeš sa naň podpísať.
→ Mal by si vedieť zatvárať mikrovlnku.

Do nášho tímu hľadáme PHP developera, ktorý má aspoň dvojročné skúsenosti s:

→ OOP v PHP
→ MySQL alebo PostgreSQL.

Pracovať budeš na projekte MetaStreet pre anglickú vládu - British Council, ktorá má na starosti licencovanie nehnuteľností v UK. Skúsenosti s nižšie spomenutými technológiami budú pre teba iba výhodou. Ak nie, tak sa možeš tešiť, že si rozšíriš znalosti v oblastiach ako sú:

→ Docker
→ ElasticSearch
→ Symfony 3/4
→ AWS technológie
→ SCRUM
→ Git

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100 - 2200 Eur (*v závislosti od individuálnych skúseností uchádzača)

Najväčším benefitom je kolektív. Na nič sa nehráme a je s nami sranda. Okrem práce často chodíme na rôzne športové aktivity a gastro zážitky. Teambulidingy a vianočné večierky sú samozrejmosťou. Ak sa k nám pridáš, môžeš sa tešiť na:

→ Super priestory v centre mesta s vlastnou terasou a grilom
→ Relax zóna - stolný futbal, PS4
→ Káva, čaj, pivo, soft drinky a snacky
→ Gastráče a vifonky :)
→ Flexibilný pracovný čas
→ Možnosť pracovať s modernými technológiami
→ Interné vzdelávanie (Everlution University)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
PostgreSQL - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Everlution s.r.o. je partnerom spoločnosti Everlution Software Ltd., úspešne pôsobiacej na anglickom trhu od roku 2004. Náš tím tvorí úzko prepojený okruh štyridsiatich inžinierov, programátorov, projektových manažérov, dizajnérov a testerov so sídlom v Bratislave a Londýne. Dodržujeme overené a odporúčané postupy už od prvých nákresov systému a začiatku vývoja, až po následnú starostlivosť o spustený systém a jeho optimalizáciu.

Tvoríme robustné riešenia s použitím najnovších technológií a dôrazom na bezpečnosť klientových dát. Spoločne sa rozvíjame na základe riešení zložitých problémov so zaujímavými dátovými súbormi, často v kritickom prostredí. Radi klientov inšpirujeme a pomáhame im prinášať jedinečné riešenia, ktoré menia svet.

Okrem toho sme aj ľudia, preto sa radi bavíme a sme hrdí na našu prácu.
"Working hard, playing hard and developing great web software since 2004".

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Everlution s. r. o.
Myslenická 31
902 03 Pezinok

Kontakt

ID: 3738516   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 - 2200 Eur (*v závislosti od individuálnych skúseností uchádzača)