PHP developer - Junior až Mid-level

Everlution s. r. o.

Miesto práce
Dunajská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1100 - 2200 € (*v závislosti od individuálnych skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Everlution hľadá do tímu šikovného PHP developera so schopnosťou rýchlo sa adaptovať najnovším technológiám a postupom pri vývoji softvéru. Hlavnou pracovnou náplňou je plánovanie, programovanie, kontrola odovzdaného kódu a hľadanie možností na zvýšenie kvality a bezpečnosti kódu pre pridelený projekt. Súčasťou práce je pravidelná komunikácia v angličtine s partnerskou spoločnosťou v Londýne.

* práca na medzinárodných projektoch
* príjemní kolegovia so záujmom o najnovšie technológie
* pružná pracovná doba
* príjemné pracovné prostredie
* interné vzdelávanie (Everlution University)
* narodeninová dovolenka
* dobrá káva a občerstvenie
* stolný futbal, ping pong, PS4
* pivo v chladničke
* wifonky
* 15% zlava v Kolkovni

Štruktúrovaný životopis nám pošlite prostredníctvom dole uvedeného linku. Osobné stretnutia a pohovory sa organizujú priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
SQL - Pokročilý
HTML - Pokročilý
PHP - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Výhodou je znalosť:
MVC a OOP, Symfony / Zend framework, Doctrine, ElasticSearch, HandlerSocket, Memcached, Redis, 0mq/rabbitMq, GIT/SubVersion

Podmienkou prijatia sú skúsenosti na podobnej pozícií.
Pozícia si vyžaduje neustále samovzdelávanie, preto je vhodná pre ambiciózneho človeka so záujmom rozvíjať svoje vedomosti.

Everlution vytvára, spravuje a neustále inovuje technologické vybavenie spoločnosti, pre ktoré tvorí technólogia kritickú súčasť ich biznisu. Hlavným zameraním pre Everlution sú robustné, bezpečné a vysoko-škálovateľné aplikácie postavené na najnovších technológiách a podľa najnovších metodológií postavené primárne na platforme AWS, Azure, Google Cloud, prípadne s prepojením na fyzické servery spoločnosti. Napriek množstvu inovácií sa spoločnosť Everlution opiera o veľmi šikovný, medzinárodný tím odborníkov a 20+ rokov skúseností v oblasti fintech, insuracnetech a mediálnych projektov primárne určených pre UK trh. Našim cieľom je vybudovať prosperujúcu firmu s jasnými hodnotami, slobodnou a priateľskou firemnou kultúrou so zachovaním vysokého štandardu kvality našich projektov.

Pre viac informácií o spoločnosti a kultúre navštívte: https://jobs.everlution.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3592393  Dátum zverejnenia: 4.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 2200 € (*v závislosti od individuálnych skúseností uchádzača)