Cukrárka

Ever rest s.r.o.

Miesto práce
Horný Val 27, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšenú cukrárku s chuťou do práce, ktorý má vzťah k moderným postupom a receptúram.

Sme sieť reštaurácií a kaviarní v Žiline s vlastnou cukrárenskou výrobou a hľadáme samostatnú cukrárku, ktorá si vie zadeliť prácu, postarať sa o objednávky a má prax s modernými zákuskami a koláčikmi.

Naše portfólio zahŕňa najmä cheesecakes, torty (aj bezlepkové), dezertné poháre, makronky, veterníky, nanukové tortičky, rôzne raňajkové koláčiky, bábovky atď.
Prax v bore nie je nutná, požadujeme ale ukážku práce.

Pracovná doba pondelok-piatok 06:30-15:00 (po dohode)
V prípade práce na živnosť či skrátený úväzok, pracovná doba podľa potreby.

Plat pri práci na TPP - 4,20/hod v čistom.
Plat na živnosť - po dohode.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, odolnosť voči stresu, kreativita, samostatnosť

Sieť úspešných reštaurácií v centre Žiliny.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2365681  Dátum zverejnenia: 24.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.