Reagujte bez životopisu

Kozmetička/obsluha beauty prístrojových ošetrení

eveclinic s.r.o.

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 800 EUR/mesiacMzda je zložená z pevnej zložky a z pohyblivej odmeny podľa výkonu odmeny od 100€ do 400€ netto. Konečná výška odmien bude upresnená pri osobnom pohovore. - mimoriadné letné odmeny v závislosti od výsledkov firmy - každoročné vianočné odmeny,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kozmetické ošetrenia s renomovanými značkami
Prístrojové ošetrenia ako napríklad (Hifu terapia, LPG, radiofrekvencia)
Obsluha beauty prístrojov
konzultácie klientov
odporučenie vhodných ošetrení

- nadštandardné príjemné pracovné prostredie
- možnosť navyšovania mzdy variabilnou zložkou
- pohyblivá pracovná doba podľa dohody, víkendy a sviatky voľno
- využitie firemných rekreačných zariadení
-podpora vzdelávania, odborné tréningy a školenia
- využitie služieb kliniky niekoľko krát do roka zdarma
- Zamestnanecké zľavy na kozmetické a výživové produkty

Poprosíme zaslať životopis a následne Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kozmetička, zdravotná sestra, zdrav. asistent

Prax na pozícii/v oblasti

kozmetička/ prístrojové ošetrenia/ prax na estetickej klinike, v beauty salóne

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup ku klientom
- Príjemné a profesionálne vystupovanie
- snaha učiť sa a vzdelávať v beauty oblasti a
estetiky
- dobré komunikačné schopnosti
- Výhoda pre uchádzača je prax pri ošetreniach
rôznymi estetickými prístrojmi

Spoločnosť eveclinic je súkromné zdravotnícke zariadenie plastickej a estetickej chirurgie.
Eveclinic v Bratislave ponúka špičkové služby v oblasti liposukcie s ultramoderným prístrojom VASER LIPO, tvárových úprav, operačných korekcií prsníkov, brucha a ďalších partií tela. Sme klinika so zameraním na plastickú chirurgiu a estetickú medicínu s využívaním tých najmodernejších prístrojov a metód v oblasti plastickej , estetickej a leserovej medicíny. Našim klientom ponúkame služby v novozriadených priestoroch s komplexne rekonštruovaným operačným traktom , ambulantnou časťou, recepciou aj izbami pre klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4588368  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac