Logo eveclinic s.r.o.

Recepčná na klinike plastickej a estetickej medicíny

eveclinic s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 2 000 EUR/mesiac- každý rok vianočne odmeny - mimoriadne letné odmeny - mesačné odmeny od 200€ do 400€ na základe výkonu Konečná výška odmeny bude upresnená na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- reprezentovanie spoločnosti pri prvotnom
styku s klientmi
- vedenie agendy na recepcii, práca s
pokladňou (VRP)
- riešenie telefonickej a e-mailovej
komunikácie s klientmi
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie
- predchádzajúce skúsenosti z recepcie sú vítané ale práca je vhodná aj
bez praxe na recepcii,
- aktívna znalosť anglického jazyka je pre prácu na recepcii nutnosť.
(nemecky jazyk je výhodou)
- poskytovanie komplexných informácií ,práca s rezervačným systémom

- nadštandardné príjemne pracovne prostredie
- možnosť navyšovania mzdy variabilnou zložkou
- pohyblivá pracovná doba, alebo pevná pracovná doba - podľa dohody
- víkendy, sviatky voľno
- využitie firemných rekreačný zariadení počas celého roku
- podpora vzdelávania, odborné tréningy a školenia
- zľavy na estetické a chirurgické zákroky
- využitie služieb kliniky niekoľko krát do roka zdarma
- zamestnanecké zľavy na kozmetické a
výživové produkty

Informácie o výberovom konaní

Poprosíme zaslať životopis na email

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

rôzne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax nie je nutná - zaučíme

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup ku klientom
- príjemne a profesionálne vystupovanie
- snaha sa vzdelávať a učiť sa nové veci
- Práca s počítačom na veľmi dobrej úrovni ( Microsoft Word - Pokročilý, Microsoft Excel - Pokročilý)
- Anglický jazyk -Pokročilý (komunikácia telefonicky, mailom a osobne) , Nemecký jazyk je výhodou

Hľadáme osobu s dobrými komunikačnými schopnosťami, príjemného vzhľadu, požadujeme zodpovedný prístup k práci a pozitívne myslenie.

Spoločnosť eveclinic je súkromné zdravotnícke zariadenie plastickej a estetickej chirurgie.
Eveclinic v Bratislave ponúka špičkové služby v oblasti liposukcie s ultramoderným prístrojom VASER LIPO, tvárových úprav, operačných korekcií prsníkov, brucha a ďalších partií tela. Sme klinika so zameraním na plastickú chirurgiu a estetickú medicínu s využívaním tých najmodernejších prístrojov a metód v oblasti plastickej , estetickej a leserovej medicíny. Našim klientom ponúkame služby v novozriadených priestoroch s komplexne rekonštruovaným operačným traktom , ambulantnou časťou, recepciou aj izbami pre klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4580190  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac