Farmaceut

EVAPHARM plus, s. r. o.

Miesto práce
Turecká 2B, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Marec 2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacOdmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Farmaceut

- Výroba individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem.
- Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
- Poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov.
- Kontrola stavu skladových zásob
- Retaxácia receptov a ZP
- Objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
- Kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie.
- Kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- 8 hodinová lekáreň

Výhodná pracovná doba, súkromná lekáreň, práca v príjemnom kolektíve, bonusové prémie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemná komunikácia s pacientom
Odbornosť
Zodpovednosť

kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu
reklamná, propagačná, inzertná a výstavnícka činnosť
poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni so zabezpečením individuálne pripravovaných liekov

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3754635  Dátum zverejnenia: 6.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac