Učiteľ/ka SŠ - Anglický jazyk, Nemecký jazyk

Evanjelické gymnázium Tisovec

Miesto práce
Jesenského 836, Tisovec
Termín nástupu
2023-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
175

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk, Nemecký jazyk

Znalosť práce s PC
základné znalosti Word, Excel, PowerPoint, Edupage

Ďalšie požiadavky
Evanjelické gymnázium v Tisovci hľadá učiteľa nemeckého a anglického jazyka na plný úväzok s nástupom od 01.09.2023. Požadované VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov, plat podľa platnej legislatívy.
Ponúkame prácu v slovensko-anglickom kolektíve.
Škola vie zabezpečiť ubytovanie v školskom byte.
Žiadosť so životopisom a súhlasom o spracovaní osobných údajov pošlite na adresu školy: Evanjelické gymnázium, Jesenského 836/3, 980 61 Tisovec, prípadne na e-mailovú adresu: [email protected] do 16. júna 2023.
Bližšie informácie Vám poskytneme na telefónnom čísle: 047/55 11 700.

ID: 4599022  Dátum zverejnenia: 10.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.