Učiteľ/ka SŠ - biológia

Evanjelické gymnázium ako organizačná zložka Evanjelickej spojenej školy Martin

Miesto práce
okres Martin
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
141

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Biológia

Znalosť práce s PC
Schopnosť práce na počítači v bežných kancelárskych aplikáciách.

Vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v požadovanom študijnom odbore v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v platnom znení.

Ďalšie požiadavky
Náplň práce: vyučovanie biológie v kombinácii s iným predmetom na 2. stupni základnej školy a na bilingválnom gymnáziu.

Ponúkané výhody
- práca v mladom a dynamickom kolektíve,
- práca v kolektíve s medzinárodným zázemím,
- priestor pre sebarealizáciu,
- možnosti osobnostného rozvoja,
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie.

- dĺžka praxe aspoň 1 rok
- anglický jazyk - úroveň vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:
- splnenie kvalifikačný predpokladov v zmysle zákona 138/ 2019 o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov
- kvalifikované vyučovanie žiakov
- ovládanie didaktiky vyučovania na druhom stupni základnej školy a na
strednej škole
- vysokú motiváciu vyučovať, viesť a formovať mladú generáciu
- vyučovanie metódou CLIL v anglickom jazyku
- jasný hodnotový rámec pri výchove detí založený na kresťanských
princípoch

Ovládanie anglického jazyka na úrovni C1 je vítaná.

Výhodnou je minimálne 1 ročná prax vo vyučovaní a skúsenosti s dobrovoľníckou prácou v cirkevnom spoločenstve.

Motivačný list so žiadosťou a štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku môžete zasielať mailom na adresu: [email protected] alebo poštou na adresu školy najneskôr do 31. mája 2020.

O ďalšom postupe a termíne výberového konania budeme informovať len vybraných uchádzačov.

ID: 3913193  Dátum zverejnenia: 18.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.