Technik PS, riadiace systémy - telemetria

eustream, a.s.

Miesto práce
Jablonov nad Turňou
Termín nástupu
1.4.2024
1 380 EUR/mesiac+ až do 15% variabilná zložka (mesačný priemerný hrubý príjem až do výšky 1 770 EUR). Suma základnej mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha, montáž a opravy vyhradených technických zariadení tlakových a plynových. Zamestnanec je poverený v zmysle rozsahu príslušných oprávnení a v zmysle §12 ods. 2, písm. d) zákona NR SR č.124/2006 Z.z. v platnom znení na vykonávanie činnosti na vyhradených technických zariadeniach.
- obsluha vyhradených technických zariadení elektrických a zdvíhacích. Zamestnanec je poverený v zmysle rozsahu príslušných oprávnení a v zmysle §12 ods. 2, písm d) zákona NR SR č.124/2006 Z.z. v platnom znení na vykonávanie činnosti na vyhradených technických zariadeniach.
- lokalizácia, odstraňovanie porúch a výpadkov staníc telemetrie – merania a regulácie, elektronických zabezpečovacích systémov, riadiacich systémov;
- identifikácia a odstraňovanie porúch technických prvkov perimetrickej ochrany majetku;
- kontrola a kalibrácia meradiel a prevodníkov;
- obsluha a údržba zariadení telemetrie a EZS;
- vypracováva podklady pre zadávanie spätných hlásení a hlásenie porúch;
- zodpovedá za správu meradiel a za funkčný stav telemetrie a technických prvkov ochrany majetku;
- zamestnanec plní všetky pracovné činnosti a úlohy zadané priamym nadriadeným.

• Balík benefitov z Kolektívnej zmluvy:
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na letnú dovolenku, vianočný príspevok, príspevok na rekreáciu až do výšky 1.060 € / rok
- sociálna výpomoc do výšky 340 €
- ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti vo výške 90 % zo základnej mzdy
- príspevok pri narodení dieťaťa v hodnote 200 €
- odmeny pri pracovných jubileách až do výšky 640 €
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie až do výšky 80 €
- stravovacie poukážky v hodnote 7,80 EUR (príspevok je 55% z tejto hodnoty) + príspevok zo sociálneho fondu vo výške 0,60 eur na každú stravovaciu poukážku
- firemné akcie pre zamestnancov

• Zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti
• Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
• Práca v príjemnom pracovnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

riadiace systémy, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- odborná spôsobilosť na činnosť na VTZ elektrickom v zmysle §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.;
- praktické zručnosti (spájkovanie, opravy PC, diagnostika elektronických zariadení a ich opravy);
- výhodou práca s balíkom MS Office (Word, Excel) a základy programovania;
- flexibilita, komunikatívnosť, tímová práca, odborný rast, zodpovednosť, iniciatíva, spoľahlivosť a samostatnosť.

Spoločnosť EUSTREAM je moderná spoločnosť s dlhodobou tradíciou a rozsiahlymi skúsenosťami v preprave zemného plynu. Základným poslaním spoločnosti EUSTREAM je preprava zemného plynu na Slovensko a cez jeho územie na európske trhy. Od roku 1972 prepravila spoločnosť EUSTREAM cez územie Slovenska takmer 2,5 bilióna metrov kubických zemného plynu, čím úspešne pokračuje v 50-ročnej tradícii medzinárodnej prepravy zemného plynu na Slovensku.

EUSTREAM je prevádzkovateľom vysokotlakovej prepravnej siete v Slovenskej republike. Prepravné kapacity siete využívajú významné energetické spoločnosti z členských aj nečlenských krajín Európskej únie. Prístup do siete je umožnený všetkým partnerom transparentným a nediskriminačným spôsobom v súlade s európskou a slovenskou plynárenskou legislatívou.

EUSTREAM ponúka svojim zamestnancom medzinárodné prostredie silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu. Zamestnancom, ktorí sú hnacím motorom úspechu spoločnosti EUSTREAM, sa snažíme vytvoriť podnetné pracovisko, ktoré nabíja pozitívnou energiou. Pre spoločnosť EUSTREAM sú dôležití zaangažovaní, zodpovední a produktívni odborníci, ktorí vedia obohatiť projekty a tímy pridanou hodnotou. Preto sa spoločnosť EUSTREAM venuje aj ďalšiemu profesionálnemu rozvoju a zdokonaľovaniu zručností svojich zamestnancov.

Viac informácii nájdete na www.eustream.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4752242  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 380 EUR/mesiac