Technik technického zabezpečenia

eustream, a.s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Miesto výkonu práce: Sečovce
Zodpovedá za:
- realizáciu zverených projektov, zložitých opráv a prevádzkových akcií,
- prevádzkové čistenie plynovodov a inšpekcie potrubnej sústavy,
- dosiahnutie potrebných povolení a príkazov na práce a vstupy na pozemky v zmysle platnej legislatívy a interných predpisov,
- spracovanie podkladov pre obstaranie materiálov a realizáciu zverených nákladových projektov,
- prípravu a aktualizáciu plánu preventívnej údržby na technických zariadeniach líniovej časti,
- aktualizáciu a realizáciu plánu pravidelných odborných prehliadok VTZ plynových, tlakových a zdvíhacích / elektrických,
- realizáciu predpísaných úradných skúšok VTZ plynových, tlakových a zdvíhacích / elektrických,
- vytyčovanie podzemných zariadení potrubných systémov pre vlastnú potrebu a pre potreby tretích strán,
- evidenciu povolení na práce a povolení na práce s nebezpečenstvom výbuchu,
- plnenie legislatívnych podmienok pri opravách technológie na pozemkoch dotknutých vlastníkov.
Vykonáva:
- funkciu odborného a technického dohľadu prevádzkovateľa a funkciu projektového manažéra zverených nákladových projektov,
- obsluhu, montáž a opravy vyhradených technických zariadení tlakových a plynových,
- obsluhu vyhradených technických zariadení elektrických a zdvíhacích,
- posudzovanie technického stavu a životnosti technologických zariadení potrubných sústav,
- koordináciu dodávateľov.

- zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti,
- práca v príjemnom pracovnom kolektíve,
- balík firemných benefitov,
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- orientácia vo výkresovej dokumentácii - výhodou,
- skúsenosti s prácou v SAP-e - výhodou,
- pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka - výhodou,
- zmysel pre detail, technické a analytické myslenie,
- zvládať prácu pod tlakom a v časovom strese,
- zmysel pre tímovú prácu.

Spoločnosť EUSTREAM je moderná spoločnosť s dlhodobou tradíciou a rozsiahlymi skúsenosťami v preprave zemného plynu. Základným poslaním spoločnosti EUSTREAM je preprava zemného plynu na Slovensko a cez jeho územie na európske trhy. Od roku 1972 prepravila spoločnosť EUSTREAM cez územie Slovenska takmer 2,5 bilióna metrov kubických zemného plynu, čím úspešne pokračuje v 50-ročnej tradícii medzinárodnej prepravy zemného plynu na Slovensku.

EUSTREAM je prevádzkovateľom vysokotlakovej prepravnej siete v Slovenskej republike. Prepravné kapacity siete využívajú významné energetické spoločnosti z členských aj nečlenských krajín Európskej únie. Prístup do siete je umožnený všetkým partnerom transparentným a nediskriminačným spôsobom v súlade s európskou a slovenskou plynárenskou legislatívou.

EUSTREAM ponúka svojim zamestnancom medzinárodné prostredie silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu. Zamestnancom, ktorí sú hnacím motorom úspechu spoločnosti EUSTREAM, sa snažíme vytvoriť podnetné pracovisko, ktoré nabíja pozitívnou energiou. Pre spoločnosť EUSTREAM sú dôležití zaangažovaní, zodpovední a produktívni odborníci, ktorí vedia obohatiť projekty a tímy pridanou hodnotou. Preto sa spoločnosť EUSTREAM venuje aj ďalšiemu profesionálnemu rozvoju a zdokonaľovaniu zručností svojich zamestnancov.

Viac informácii nájdete na www.eustream.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3294561  Dátum zverejnenia: 25.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou