Montér potrubár

eustream, a.s.

Miesto práce
Lakšárska Nová Ves, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Demontáž a montáž uzatváracích armatúr, inštalácia tvaroviek, ostatných a pomocných konštrukcií potrubných systémov;
Montážne práce a prípravu dielov pre zváranie VTZ tlakových a plynových pri údržbe a výstavbe potrubných systémov tranzitných plynovodov;
Príprava pre proces zvárania na vysokotlakových plynovodoch od DN 15 do DN 1400, potrubných dieloch a armatúrach, na tvarovkách, na konštrukciách z plechov‚ tyčí‚ a profilov;
Obsluhu, montáž a opravy vyhradených technických zariadení, tlakových a plynových;
Obsluhu vyhradených technických zariadení, elektrických.

Zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti;
Práca v príjemnom pracovnom kolektíve;
Balík firemných benefitov;
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.11.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Preukaz spôsobilosti na obsluhu a údržbu VTZ plynových a tlakových v zmysle §17 a §18 vyhlášky 508/2009 Z.z;
Strojárske zameranie, samostatná práca s technickou výkresovou dokumentáciou;
Preukaz spôsobilosti ZG1, ZE1;
Ovláda platné predpisy z oblasti bezpečnosti, ochrany zdravia pri práci a z oblasti ochrany pred požiarmi;
Práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou;
Viazačský preukaz;
Schopnosť a zručnosť pri práci s ručným el. náradím.

Výhodou:
Vodičský preukaz skupiny B, C, D, preukaz obsluhy motorových vozíkov, preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení: Trieda A, B, C;
Preukaz Lešenár skupiny A, B, C, F;
Preukaz obsluhy (tlakové nádoby) skupiny: Ab1, Ab2, Bb1, Bb2;
Preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení: Trieda A, B, C;
Doklad o odbornej spôsobilosti obsluhovateľa zdvíhacích zariadení: skupiny Ba2, triedy Bf.

Spoločnosť EUSTREAM je moderná spoločnosť s dlhodobou tradíciou a rozsiahlymi skúsenosťami v preprave zemného plynu. Základným poslaním spoločnosti EUSTREAM je preprava zemného plynu na Slovensko a cez jeho územie na európske trhy. Od roku 1972 prepravila spoločnosť EUSTREAM cez územie Slovenska takmer 2,5 bilióna metrov kubických zemného plynu, čím úspešne pokračuje v 45-ročnej tradícii medzinárodnej prepravy zemného plynu na Slovensku.

EUSTREAM je prevádzkovateľom vysokotlakovej prepravnej siete v Slovenskej republike. Prepravné kapacity siete využívajú významné energetické spoločnosti z členských aj nečlenských krajín Európskej únie. Prístup do siete je umožnený všetkým partnerom transparentným a nediskriminačným spôsobom v súlade s európskou a slovenskou plynárenskou legislatívou.

EUSTREAM ponúka svojim zamestnancom medzinárodné prostredie silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu. Zamestnancom, ktorí sú hnacím motorom úspechu spoločnosti EUSTREAM, sa snažíme vytvoriť podnetné pracovisko, ktoré nabíja pozitívnou energiou. Pre spoločnosť EUSTREAM sú dôležití zaangažovaní, zodpovední a produktívni odborníci, ktorí vedia obohatiť projekty a tímy pridanou hodnotou. Preto sa spoločnosť EUSTREAM venuje aj ďalšiemu profesionálnemu rozvoju a zdokonaľovaniu zručností svojich zamestnancov.

Viac informácii nájdete na www.eustream.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Votrubova 11/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Mičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3197217   Dátum zverejnenia: 9.10.2017