Vodič MKD

Euroway, s.r.o.

Veľká Británia, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mzda od 576 - 950 Eur/brutto. CN-EU 45-57 Eur/deň. CN-SK +100% príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy pre klasické trojstranne plachtové návesy a taktiež CHLADIARENSKÉ návesy. prevažujúce štáty D, BNLX, GB, CZ, AT, SK. atď. Turnusový spôsob práce (3+1, alebo 2+2 - iné platobné podmienky)

- poistenie právnej ochrany - hradí zamestnávateľ
- nadštandardné úrazové poistenie - hradí zamestnávateľ
- zvyšovanie mzdy podla odpracovaných rokov
- sporenie III. Pilier DDS - prispieva zamestnávateľ
- náborový príspevok
- vianočné prémie, balíčky a iné výhody

Ponúkame predovšetkým v EU, slušné pracovné podmienky pre serióznych ľudí, adekvátne až nadštandardné finančné ohodnotenie a odmeňovanie, stabilné zamestnanie. Práca s ťahačmi popredných značiek Mercedes.Pravidelné vyplácanie miezd a CN v presných termínoch. Momentálne firma buduje vlastné sídlo kde sa ráta aj s lepším zázemím a komfortom pre vodičov - sťahovanie na jeseň 2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti v krajinách EU, vodičský preukaz skupiny C,E. bezúhonnosť, flexibilitu, dobrú pracovnú nasadenosť, profesionálne správanie.

Firma Euroway, s.r.o. je postavená na profesionalite, lojálnosti a zodpovednosti zamestnancov, ktorí v nej pracujú. Takíto ľudia sú u nás vážení. Ak sa naše predstavy zhodujú, viete disciplinovane pracovať, šoférovanie je pre Vás aj koníčkom, tak ste na správnom mieste!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sadová 14A
052 01 Spišská Nová Ves

Kontakt

ID: 1711814   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzda od 576 - 950 Eur/brutto. CN-EU 45-57 Eur/deň. CN-SK +100% príplatok