Vodič stavebných strojov

EUROVIA SK, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
6 EUR/hod.- ročné valorizovanie mzdy + ročná odmena (podľa hospodárenia spoločnosti a hodnotenia nadriadeného)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha a prevádzka pracovných strojov
  • vykonávanie manuálnych prác pri údržbe ciest
  • obsluha strojov pri pokládke asfaltových zmesí
  • práca zameraná na údržbu cestných komunikácií v letnom a zimnom období

  • stabilný zamestnávateľ
  • práca pre medzinárodnú stavebnú spoločnosť
  • ročná odmena podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
  • možnosť nákup zamestnaneckých akcií za výhodných podmienok
  • príspevok na DDS
  • odmena za bezpečnú prácu
  • dovolenková odmena - podľa odpracovaných rokov
  • odmena na rekreáciu
  • ďalšie výhody podľa platnej kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš aktuálny životopis. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú dané kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vysoká miera samostatnosti
  • ochota pracovať v trojzmennej prevádzke (aj nočné zmeny)
  • hľadáme kandidáta z BB a blízkeho okolia nakoľko si to povaha práce takto vyžaduje

Patríme medzi najvýznamnejších hráčov na slovenskom stavebnom trhu. Za projektami, ktoré každý deň pomáhajú zlepšiť životné podmienky každého z nás, stojí tím skúsených profesionálov. Prioritou je pre nás bezpečnosť práce a spoločenská zodpovednosť.

Sme na spoločnej ceste !

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Šimková
E-mail: poslať životopis
ID: 4462502  Dátum zverejnenia: 28.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.