Vedúci dielní

EUROVIA SK, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiaczákladná mzda od 1.400,00€, jej výška sa môže meniť v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava rozpočtov mechanizácie a dopravy (MaD) a celkového vybavenia
  • kontrola a vyhodnotenie prevádzkových údajov MaD, sledovanie ekonomiky MaD
  • plánovanie a realizácia údržby a opráv HIM a DHIM a spracovanie plánu preventívnych prehliadok a opráv v spolupráci s dispečerom
  • príprava rámcových servisných zmlúv
  • realizácia schválených ročných investičných plánov, prevzatie a odovzdanie HIM, realizácia LZ, investičných požiadaviek, prevzatie a odovzdanie vozidiel,
  • evidencia a zabezpečenie prihlásenia a odhlásenia motorových vozidiel na príslušných úradoch
a príprava podkladov pre daň z motorových vozidiel,
  • hlásenie poistných, škodových udalostí, komunikácia s poisťovňou, zabezpečenie potrebných dokladov, riešenie opravy a opatrení,
  • správa, evidencia a inventarizácia majetku

  • možnosť nákup zamestnaneckých akcií za zvýhodnených podmienok
  • ročná odmena - podľa výsledkov spoločnosti a hodnotenie nariadeného
  • príspevok na dovolenku, odmena za bezpečnú prácu
  • jazykové školenia
  • služobné auto, služobný notebook, služobný mobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • samostatnosť
  • flexibilita
  • vysoké pracovné nasadenie

Patríme medzi najvýznamnejších hráčov na slovenskom stavebnom trhu. Za projektami, ktoré každý deň pomáhajú zlepšiť životné podmienky každého z nás, stojí tím skúsených profesionálov. Prioritou je pre nás bezpečnosť práce a spoločenská zodpovednosť.

Sme na spoločnej ceste !

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Šimková
E-mail: poslať životopis
ID: 4421753  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac