Technik mechanizácie pre obaľovacie centrum / Projektový inžinier

EUROVIA SK, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiaczákladná mzda od 1400€ / v závislosti od skúsenosti kandidáta + ročná odmena v závislosti na hospodárskom výsledku spoločnosti a individuálnom výkone

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce podľa dohody: KOŠICE, PREŠOV alebo POPRAD

  • Plánovanie rozpočtu mechanizácie a dopravy (MaD) a celkového vybavenia, jeho sledovanie a aktualizácia,
  • Príprava a plánovanie rozpočtu dielenského strediska, jeho sledovanie a aktualizácia,
  • Príprava podkladov pre rozpočet za príslušný závod,
  • Rozpočet režijných MV,
  • Sledovanie, kontrola a analýzy vybraných ukazovateľov využitia, nákladov, výnosov HIM a DHIM ,
  • Riadenie a plánovanie práce podriadených,
  • Príprava rámcových zmlúv pre mechanizmy a dopravu pre príslušný závod,
  • Plánovanie a realizácia údržby a opráv HIM a DHIM a spracovanie plánu preventívnych prehliadok a zimných opráv v spolupráci s vedúcim dielne,
  • Kontrola stavu strojov, ich používania, preventívnej údržby, plánu mazania na stavbách a vo výrobných prevádzkach,
  • Vystavovanie objednávok na opravy a údržbu, ND, mazadlá, technické plyny, pneumatiky, materiál,
  • Analyzovanie a plánovanie potrieb závodu z hľadiska mechanizačného, dopravného a technického zabezpečenia v 5 a 10 ročnom investičnom pláne za príslušný závod,
  • Realizácia, vyhodnotenie a predkladanie výsledkov výberových konaní investičných zámerov na schválenie.

  • ročná odmena
  • pravidelné valorizovanie mzdy
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • možnosť investovania do akcií skupiny VINCI za zvýhodnených podmienok
  • multisport karta
  • príspevok na rekreáciu, dovolenkový príspevok, odmena za bezpečnú prácu
  • ďalšie zamestnanecké benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy

Životopis v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • výhodou prax na porovnateľnej pozícii
  • samostatnosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie

Patríme medzi najvýznamnejších hráčov na slovenskom stavebnom trhu. Za projektami, ktoré každý deň pomáhajú zlepšiť životné podmienky každého z nás, stojí tím skúsených profesionálov. Prioritou je pre nás bezpečnosť práce a spoločenská zodpovednosť.

Sme na spoločnej ceste !

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Šimková
E-mail: poslať životopis
ID: 4421742  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac