Vodič pracovných strojov / Obsluha pracovných strojov

EUROVIA SK, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oblsuha a prevádzka pracovných strojov

- stabilný zamestnávateľ
- práca pre medzinárodnú stavebnú spoločnosť
- ročná odmena podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
- ďalšie výhody podľa platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

- zmluva na dobu určitú

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Už viac ako polstoročná tradícia radí spoločnosť EUROVIA SK, a.s., člena skupiny VINCI CONSTRUCTION CS https://www.vinci-construction.cz/ medzi lídrov v stavebnom sektore na slovenskom trhu. Od jej vzniku prešla spoločnosť viacerými zmenami, no základné princípy, ako sú včasne a kvalitne odvedená práca za dodržiavania najprísnejších pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci či skúsení zamestnanci, ktorí pristupujú ku každému projektu osobitne a zodpovedne ostávajú kľúčovým znakom úspechu i v dnešných časoch. Aj preto každoročne patríme medzi TOP 10 najväčších stavebných firiem na Slovensku, sme lídrom v regionálnych PPP projektoch. Všetky tieto úspechy podporuje aj skutočnosť, že disponujeme širokou sieťou obaľovacích centier po celom Slovensku a vďaka dcérskej spoločnosti EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. sme najväčším výrobcom kameniva pre infraštruktúrne stavby.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4370694  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.