Vedúci obaľovacieho centra

EUROVIA SK, a.s.

Miesto práce
Kvetnica, Poprad-Kvetnica
Termín nástupu
01.02.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda od 1.300,- EUR + príplatky + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • organizácia a riadenie výroby obaľovne asfaltových zmesí,
  • riadenie zamestnancov výrobného strediska,
  • zodpovednosť za hospodárske výsledky, pracovnú a technologickú disciplínu,
  • zodpovednosť za efektívne nakladanie s materiálom, PHM a energiami,
  • ovládanie príslušných predpisov z oblasti BOZP, PO, miezd,
  • zaisťovanie skúšobníctva vyrábaných produktov.

  • služobné vozidlo s možnosťou využívania na súkromné účely
  • vzdelávanie zabezpečované zamestnávateľom vrátane jazykového kurzu
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • možnosť investovania do akcií skupiny VINCI za zvýhodnených podmienok (vernostný program)

Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom. Uchádzačov vybraných na základe posúdenia informácií zo životopisu pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, stavebné, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • praktické riadiace, organizačné a komunikačné schopnosti
  • odolnosť voči stresu, flexibilita, zmysel pre tímovú hru
  • vysoké pracovné nasadenie

Patríme medzi najvýznamnejších hráčov na slovenskom stavebnom trhu. Za projektami, ktoré každý deň pomáhajú zlepšiť životné podmienky každého z nás, stojí tím skúsených profesionálov. Prioritou je pre nás bezpečnosť práce a spoločenská zodpovednosť.

Sme na spoločnej ceste !

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Šimková
E-mail: poslať životopis
ID: 3803570  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1.300,- EUR + príplatky + ročné odmeny