Elektrotechnik obaľovacieho centra

EUROVIA SK, a.s.

Miesto práce
Zbudza
Termín nástupu
01.02.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatný elektrotechnik zariadení pri výrobe obaľovaných zmesí v dopravnom staviteľstve
- perspektívne nadobudnutie praxe a získanie spôsobilosti na obsluhu strojov vo výrobni

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda od 5,- EUR/hod. + príplatky + ročné odmeny

- príspevok na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť investovania do akcií skupiny VINCI za zvýhodnených podmienok (vernostný program)

Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom. Uchádzačov vybraných na základe posúdenia informácií zo zaslaných dokumentov pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- požadovaná odborná spôsobilosť podľa §22 Vyhl. Č. 508/2009 Z.z. - samostatný elektrotechnik
- fyzická zdatnosť a spôsobilosť pre práce vo výške
- samostatnosť, aktivita pri plnení pracovných úloh

EUROVIA SK, a.s. je spoločnosť podnikajúca v oblasti cestného staviteľstva. Vlastníkom spoločnosti je francúzska stavebná spoločnosť EUROVIA - člen skupiny VINCI.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Osloboditeľov 66
040 17 Košice
ID: 3802563   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 5,- EUR/hod. + príplatky + ročné odmeny