Kalkulant - přípravář - NASTARTUJTE KARIÉRU s EUROVIÍ!

EUROVIA CS, a.s.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste absolventem VŠ stavebního směru a pálí Vám to? Hledáte pracovní uplatnění se skutečnou perspektivou? Bavilo by Vás podílet se na finančně-projektovém managementu významných dopravních staveb?

Nastartujte svoji kariéru s EUROVIÍ a zajistěte si perspektivní budoucnost!

Co bude Vaší hlavní náplní práce?

· Příprava dokumentů pro tvorbu nabídky

· Vypracování cenových nabídek

· Výkonová kalkulace staveb v ASPE

· Zajištění materiálu a subdodávek do nabídek včetně vyhodnocení

· Vypracování harmonogramu (MS Project, MS Excel)

· Zadávání staveb v programu SAP

· Kompletace nabídek, práce v nabídkovém týmu se vzájemnou koordinací

· Spolupráce se stavbou při tvorbě změnových listů

Jaký by měl být Váš profil?

· SŠ obor stavební + praxe, nebo VŠ

· Dobrou uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (především Excel)

· Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

· Pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost, časovou flexibilitu

Na co se u nás můžete těšit?

· Zázemí prosperující mezinárodní společnosti, jedničky v dopravním stavitelství

· Možnost kariérního růstu v rámci firmy

· Pravidelné vzdělávací aktivity

· Zajímavé mzdové ohodnocení

· Možnost nákupu firemních akcií

· Po roce zaměstnaneckého poměru příspěvek na penzijní připojištění

· Pět týdnů dovolené

· Příspěvek na stravování

Pokud Vás zaujala výše uvedená nabídka, neváhejte nám poslat svůj profesní životopis v českém jazyce.

Těšíme se na společnou spolupráci!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 3182938  Dátum zverejnenia: 8.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.