Stavbyvedúci - Mosty

EUROVIA CS, a.s. - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacOd 2 000 EUR/mesiac + ročná prémia, v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za personálne, organizačné, technické a ekonomické vedenie stavieb
- zodpovedá za plnenie podmienok stavebného povolenia
- zodpovedá za dodržiavanie zásad ochrany ŽP na pridelenom úseku
/stavbe
- zodpovedá za dodržiavanie zásad BOZP a PO na pridelenom úseku
/stavbe
- podieľa sa na spracovaní predvýrobnej a výrobnej prípravy stavieb
- podieľa sa na vypracovaní záverečného vyhodnotenia stavieb
- vykonáva priebežnú kontrolu nákladov stavieb
- vedie výrobný tím jemu podriadený

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- 4 dni sick days
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- multisport karta
- odborné a jazykové vzdelávanie
- možnosť investovania do firemných akcií VINCI
- zabezpečené ubytovanie, služobné vozidlo, mobilný telefón
- príspevok na rekreáciu
- príspevok na deti do 15 rokov (150 Eur/dieťa/rok)
- finančná odmena pri pracovných a životných jubileách

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po preštudovaní podkladov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Project - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

PODMIENKOU je vlastnenie nasledovných osvedčení:
odborná spôsobilosť pre činnosť stavbyvedúceho, zameranie: inžinierske stavby
Organizačné a riadiace schopnosti, technické myslenie, schopnosť plánovať.
Schopnosť riadiť a viesť pracovný kolektív.
Spoľahlivosť, zodpovednosť a čestnosť.
Vysoké pracovné nasadenie, proaktívny prístup.
Znalosť predpisov z oblasti BOZP, PO, OŽP

Už viac ako polstoročná tradícia radí spoločnosť EUROVIA CS, a.s., ktorý je súčasťou medzinárodného koncernu VINCI, medzi lídrov v stavebnom sektore na česko-slovenskom trhu.

Moderní, dynamická a prosperující společnost, která udává trendy a posouvá hranice dopravně-inženýrského stavebnictví. To je EUROVIA CS. V našem širokém portfoliu najdete silniční a dálniční stavby, místní komunikace, mostní konstrukce, železniční a tramvajové tratě, letištní plochy nebo vodní díla včetně protipovodňových opatření. Obnovujeme ale třeba také náměstí, ulice a historické části měst, cyklostezky či dětská hřiště.

Renomé firmy stojí na kvalitní, včasné a odborně odvedené práci, všestranných zkušenostech našich lidí a tradici. Pyšníme se špičkovým a moderním technologickým zázemím a ve Skupině disponujeme také rozsáhlou surovinovou základnou (obalovny, lomy, recyklační dvory, emulzní stanice).

Základem našeho úspěchu je fungující tým složený z talentovaných, kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců. Těm nabízíme zázemí silné společnosti, možnosti vzdělávání a podporu pro všechny, kteří mají chuť se ve své kariéře posouvat dál. Uvědomujeme si, že práce našich lidí vytváří image celé společnosti a ovlivňuje naše postavení na trhu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4553119  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac