Technický manažér junior - koordinátor dokumentácie a externých dodávateľov

EUROVEA Services, s. r. o.

Miesto práce
Pribinova 10, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.200 € - 1.600 € v závislosti od dosiahnutého vzdelania a nadobudnutej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou na tejto pracovnej pozícii bude:

- práca s technickou výkresovou dokumentáciou a jej elektronickou a papierovou databázou
- koordinácia procesu porovnávania výkresov skutočného vyhotovenia so skutkovým stavom v rámci vnútornej infraštruktúry objektu - TZB
- zakresľovanie zmien zistených pri preverovaní skutočného stavu
- koordinovanie externých dodávateľov zazmluvnených pre účely zisťovania skutkového stavu TZB
- údržba výkresovej databázy
- pravidelné podávanie správ svojmu nadriadenému
- realizácia operatívnych úloh podľa požiadaviek nadriadeného

Ponúkame stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu, možnosť odborného rastu, príjemné pracovné prostredie, mladý pracovný tím a balík zamestnaneckých výhod.

Prosíme záujemcov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali emailom v slovenskom jazyku. Na osobný pohovor budeme pozývať kandidátov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy v zmysle zákona na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Od úspešného kandidáta budeme vyžadovať:

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu a vedieť v nej vykonávať zmeny
- znalosť programu AutoCAD
- principiálna znalosť problematiky TZB
- samostatnosť a schopnosť rýchlo sa učiť
- rozhodnosť, precíznosť, kreativita, iniciatíva
- schopnosť tímovej práce
- bezúhonnosť
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Správa obchodného centra Eurovea.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EUROVEA Services s.r.o.
Pribinova 10
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Alena Horňáková
Tel.: +421259418314
E-mail: poslať životopis
ID: 3549712   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.200 € - 1.600 € v závislosti od dosiahnutého vzdelania a nadobudnutej praxe