Technický manažér junior - koordinátor dokumentácie a externých dodávateľov

EUROVEA Retail Services, s. r. o.

Miesto práce
Pribinova 10, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1.200 € - 1.600 € v závislosti od dosiahnutého vzdelania a nadobudnutej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou na tejto pracovnej pozícii bude:

- práca s technickou výkresovou dokumentáciou a jej elektronickou a papierovou databázou
- koordinácia procesu porovnávania výkresov skutočného vyhotovenia so skutkovým stavom v rámci vnútornej infraštruktúry objektu - TZB
- zakresľovanie zmien zistených pri preverovaní skutočného stavu
- koordinovanie externých dodávateľov zazmluvnených pre účely zisťovania skutkového stavu TZB
- údržba výkresovej databázy
- pravidelné podávanie správ svojmu nadriadenému
- realizácia operatívnych úloh podľa požiadaviek nadriadeného

Ponúkame stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu, možnosť odborného rastu, príjemné pracovné prostredie, mladý pracovný tím a balík zamestnaneckých výhod.

Prosíme záujemcov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali emailom v slovenskom jazyku. Na osobný pohovor budeme pozývať kandidátov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy v zmysle zákona na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Od úspešného kandidáta budeme vyžadovať:

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu a vedieť v nej vykonávať zmeny
- znalosť programu AutoCAD
- principiálna znalosť problematiky TZB
- samostatnosť a schopnosť rýchlo sa učiť
- rozhodnosť, precíznosť, kreativita, iniciatíva
- schopnosť tímovej práce
- bezúhonnosť
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom a správou v oblasti nehnuteľností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3549712  Dátum zverejnenia: 29.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.200 € - 1.600 € v závislosti od dosiahnutého vzdelania a nadobudnutej praxe