Finančný manažér/Finance manager

EUROVEA Retail Services, s. r. o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
Asap
2 500 EUR/mesiacv závislosti od pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou na tejto pracovnej pozícii bude:

• Samostatné vedenie tímu na finančnom oddelení;
• Zodpovednosť za správne vedenie účtovníctva spoločnosti;
• Kontrola finančných výkazov, účtovných kníh a účtov a zodpovednosť za ich správnosť;
• Príprava daňového priznania k dani z príjmov, výpočet odloženej dane;
• Podieľanie sa na príprave rozpočtov spoločnosti;
• Zabezpečenie kontrolingu, sledovanie čerpania rozpočtov, analýza výsledkov spoločnosti a návrhy na riešenie vzniknutých odchýlok;
• Riadenie finančných tokov (cash flow) spoločnosti;
• Odpovedanie na odborné otázky komplexnejšieho charakteru klientom a kolegom;
• Komunikácia s orgánmi štátnej správy;
• Spolupráca s kolegami v rámci pracovného tímu;
• Spolupráca pri každoročnom audite spoločnosti;
• Príprava reportov pre Senior finančného manažéra a vedenie spoločnosti.

Čo Vám ponúkame:

• stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu;
• možnosť odborného rastu;
• príjemné pracovné prostredie v kancelárskych priestoroch obchodného centra Eurovea
• dynamický pracovný tím;
• balík zamestnaneckých výhod:
o parkovanie v rámci komplexu Eurovea zdarma;
o kurzy anglického jazyka v rámci pracovného času
o finančný príspevok na stravné hradený zamestnávateľom;
o vstupy do fitness/wellness v rámci komplexu Eurovea;
o vstupenky na rôzne kultúrne podujatia;
o odborné vzdelávanie.

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesijné životopisy posielali v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme im veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.
Prajeme veľa šťastia vo výberovom konaní a príjemný deň.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Od úspešného kandidáta budeme vyžadovať:
• skúsenosť s riadením financií na podobnej pozícii;
• vzdelanie v účtovníckom/ekonomickom odbore;
• samostatnosť a analytické myslenie;
• výbornú znalosť programu MS Excel;
• ostatné počítačové znalosti na užívateľskej úrovni (MS Office, internet);
• proaktívny prístup, orientáciu na detail;
• otvorenú komunikáciu, pozitívny prístup k práci.

Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom a správou v oblasti nehnuteľností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4475961  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac