Reagujte bez životopisu

Vodič MKD v EÚ

EUROTRUCKS SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Od 2 300 EUR/mesiaczáklad je 762€ brutto + diéty 45€ / deň + 5€ vreckové na deň, odrobený celý mesiac + bonus 16€ / deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vodič MKD v rámci EÚ, prevažne v krajinách FR, IT, BE, D a NL.
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
- starostlivosť o zverené vozidlo
- práca podľa pokynov disponenta

- mesačná mzda 2300 - 2700€
- nový vozový park ( vozidlá sa obmieňajú každé 2-3 roky)
- príspevok na cestu do práce 300€
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- pracovné oblečenie
- po 2 odpracovaných rokoch možnosť využiť rekreačný príspevok
- bonus za ADR 5€/deň

turnusy sú 6+1, 8+2, možnosť dohody na kratšie aj dlhšie turnusy
možnosť jazdiť aj v dvojosádke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Rumunský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič MKD

Počet rokov praxe

1

- vodičský preukaz kategórie C a E
- karta vodiča, kvalifikačná karta vodiča
- ADR preukaz
- lekárska prehliadka a psychotesty
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- profesionalita
- flexibilita
- bezúhonnosť

Eurotrucks SK s.r.o. je medzinarodná dopravná spoločnosť so sídlom v Bratislave s viac ako 10 ročnými skúsenosťami v oblasti dopravy a logistiky. Spoločnosť sa zameriava na prepravu tovaru v rámci EÚ, hlavne v krajinách FR, IT, BE, D a NL. Vozidlá sú nové, pretože pravidelne obnovujeme náš vozový park ( so zlepšením efektívnosti , technológie a ekológie). Jazdíme na vozidlách DAF a SCANIA. Náš tím tvoria mladí ľudia a bývalí vodiči MKD s ľudským prístupom, otvorenou komunikáciou a ochotou pomôcť riešiť akýkoľvek problém. Snažíme sa o rozvoj nášho tímu, o zachovanie dobrého mena spoločnosti a spoločne napredovať za rovnakým cieľom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4472272  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac