Ekonóm / účtovník

Eurotron component, a.s.

Eurotron component, a.s., Závodná 953, 027 43 Nižná, okres Tvrdošín
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za vedenie účtovníctva v spoločnosti a vedenie a organizácia činnosti účtovníckych tímov.
• Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
• Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva.
• Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku. Vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva.
• Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva. Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy.
• Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH.
• Zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce.
• Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva.

-stabilné zamestnanie v dynamickej slovenskej spoločnosti,
-možnosť odborného rastu ,
-flexibilný pracovný čas,
-práca v príjemnom kolektíve,
- sociálny program,
- iné (bližšie špecifikované na interview)

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis. Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám. Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

-bezúhonnosť
-predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii
-príjemné vystupovanie
-tímový hráč
-dôslednosť, samostatnosť, flexibilita
-analytické myslenie

Eurotron component, a.s. je spoľahlivý partner pre návrh, osadzovanie, testovanie a servis elektronických modulov a systémov s 20 ročnou praxou. Našimi zákazníkmi sú významné medzinárodné firmy vyrábajúce zariadenia priemyselnej elektroniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3273671  Dátum zverejnenia: 27.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou