Dispečer/Špeditér

eurotrans-speed s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
1 200 - 1 600 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá individuálne podľa skúseností jednotlivého uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do stabilnej dopravnej spoločnosti špeditéra/ku v medzinárodnej doprave. Výkon pracovnej pozície – Banská Bystrica.

Náplň práce:
- rozdeľovanie prepráv podľa prijatých objednávok
- práca so špedičnými databázami (raal, timocom atď)
- aktívna komunikácia s klientmi a vodičmi, riešenie vzniknutých problémov pri nakládke/vykládke
- naceňovanie prepráv a hľadanie vhodných riešení pre klienta
- aktívne vyťažovanie vozového parku
- základy ANJ alebo NJ
- komunikatívnosť a samostatnosť požadovaná
- aktívne ovládanie PC a mobilu, schopnosť rýchlo sa orientovať a reagovať
- ovládanie MS Office
- pracovný čas od 08:00 do 16:00

Tel. kontakt: 0911 221 020 alebo na mail: [email protected]

www.eurotrans-speed.sk

Po dlhšej spolupráci pridelenie firemného vozidla a možnosť využívať ho aj na súkromné účely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika, špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
RAALTRANS - Mierne pokročilý
Timocom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Sme dopravná a logistická spoločnosť, zaoberajúca sa medzinárodnou prepravou, špedíciou a skladovaním. Miesto výkonu práce Banská Bystrica.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4505962  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac