Koordinátor/ka v Galante

Edymax Personal Management a.s.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ASAP
Mzda od 800€/mes. brutto + po skúšobnej dobe variabilná zložka mzdy až do 380€ + stravné lístky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu na podporu náboru, personálnej administratívy a koordinácie starostlivosti o zamestnancov. Orientujete sa v nábore ľudí a máte skúsenosti s prácou v administratíve? Máte organizačné schopnosti? Zodpovednosť je vaša silná stránka a nebojíte sa výziev?

Čo očakávame od koordinátora:
- Zabezpečuje naplnenie objednávok od klientov na dočasné pridelenie zamestnancov podľa definovaných požiadaviek.
- Denne komunikuje so zástupcami klientov.
- Denne komunikuje s pridelenými zamestnancami, má prehľad o ich dochádzke, vie kedy je kto na dovolenke alebo PN.
- Každý deň hľadá možnosti pre oslovenie nových zamestnancov pre klienta, aktívne zabezpečuje ľudom prácu.
- Všetko starostlivo zaznamenáva do interného systému, pracuje s dátami a ukazovateľmi o priebežnom výsledku regónu.
- Pripravuje pracovné zmluvy, zabezpečuje vstupné školenia i výpovede.
- Spracúva dochádzky, PN-ky a pripravuje podklady ku mzdám.
- Komunikuje s dodávateľmi, zabezpečuje OOPP, ubytovanie pre zamestnancov v spolupráci s tlmočníkom

Mzda: 800€/mes. brutto
+ po skúšobnej dobe variabilná zložka mzdy do výšky 380€
+ stravné lístky v hodnote 4€
Miesto výkonu práce: GALANTA a okolie.

Od nás získate
- úžasných kolegov
- kompletné zaškolenie
- služobný telefón a automobil
- služobný notebook
- motivačnú odmenu za výkon
- možnosť kariérneho rastu.

V prípade záujmu o prácu nám najskôr zašlite váš životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra. Sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komunikácia - jednanie s ľudmi,
zodpovednosť, spoľahlivosť,
samostatnosť, pružnosť v myslení, flexibilita.

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3805187  Dátum zverejnenia: 7.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda od 800€/mes. brutto + po skúšobnej dobe variabilná zložka mzdy až do 380€ + stravné lístky.