Operátor výroby v Gbeľanoch

Edymax Personal Management a.s.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
ihneď.
Mzdové podmienky (brutto)
5,17€/hod. + príplatky a bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na TPP v trojzmennej prevádzke.
Práca na výrobnej linke - výroba brzdových systémov.
Práca v stoji a takte.

Mzda od 5,17€/hod. brutto.
Príplatky za nočnú zmenu 1,5€, ostatné príplatky podľa ZP.
Kvartálne bonusy a stravné lístky v hodnote 3,60€.
Motivačný bonus.
13. a 14. plat.
Doprava v rámci Žilinského kraja je zabezpečená zdarma.

Pracovná pozícia je vzhľadom na charakter vykonávaných činností vhodná pre mužov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota pracovať na zmeny.

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3713428  Dátum zverejnenia: 14.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,17€/hod. + príplatky a bonusy.